Doradca Techniczny z językiem niemieckim (możliwość pracy zdalnej)

OKNOPLASTO firmie

OKNOPLAST

117

Ochmanów (pow. wielicki)

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednia współpraca z oddziałem firmy w Niemczech

  • Współpraca z innymi działami w firmie w celu zapewnienia sprawnej obsługi klientów z rynku niemieckiego

  • Kompleksowa obsługa klienta: terminowa i jakościowa realizacja ofert i zamówień, doradztwo techniczne, produktowe i handlowe

  • Koordynacja wdrożeń i zmian w bieżącej ofercie w systemie informatycznym

Nasze wymagania

  • Znasz język niemiecki minimum na poziomie B2

  • Dobrze czujesz się w pracy zespołowej

  • Masz umiejętności analitycznego myślenia

  • Rozumiesz rysunki techniczne

  • Potrafisz łączyć informacje z różnych źródeł

  • Jesteś osobą sumienną, zaangażowaną w realizację zadań, nastawioną na osiągnięcie założonych celów, a do tego cechuje Cię odwaga w poszukiwaniu rozwiązań

To oferujemy

  • Pracę w firmie będącej liderem w zakresie rozwoju produktu, która jest społecznie i ekologicznie odpowiedzialna

  • Rozwój zawodowy, dzięki dostosowanemu do stanowiska pakietowi szkoleń

  • Szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna, stołówka, drużyny sportowe i znacznie więcej!)

  • Możliwość pracy zdalnej (w określonym wymiarze czasowym)

  • Pracę w partnerskiej i koleżeńskiej atmosferze - bo dobry i zgrany zespół to dla nas priorytet!

  • Realny wpływ na rozwój firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

OKNOPLAST

OKNOPLAST to jedna z największych polskich firm produkcyjnych o międzynarodowym zasięgu. Wytwarzamy okna, drzwi i rolety o niepowtarzalnym wzornictwie i transparentnej jakości. Nasz zakład produkcyjny w Ochmanowie k. Krakowa zajmuje powierzchnię 40 000 m2, co daje zatrudnienie dla ponad 1300 Pracowników w procesie realizacji. Jesteśmy liderem w swojej branży z wizją ciągłego, dynamicznego rozwoju. U nas decyzje podejmowane są lokalnie, a Pracownicy mają możliwość kształtowania przyszłości firmy i swojej.

Przewiń do profilu firmy