Oferta pracy

Doradca Techniczny (z językiem włoskim praca hybrydowa)

OKNOPLAST

OKNOPLAST

117

Ochmanów (pow. wielicki)

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednia współpraca z oddziałem firmy we Włoszech

  • Współpraca z innymi działami w firmie w celu zapewnienia sprawnej obsługi klientów z rynku włoskiego

  • Kompleksowa obsługa klienta: terminowa i jakościowa realizacja ofert i zamówień, doradztwo techniczne, produktowe i handlowe

  • Koordynacja wdrożeń i zmian w bieżącej ofercie w systemie informatycznym.

Nasze wymagania

  • Znasz język włoski minimum na poziomie B2

  • Posiadasz wykształcenie techniczne

  • Masz doświadczenie w obsłudze klienta

  • Jesteś osobą sumienną, zaangażowaną w realizację zadań, nastawioną na osiągnięcie założonych celów,a do tego cechuje Cię odwaga w poszukiwaniu rozwiązań…

To oferujemy

  • Pracę w firmie będącej liderem w zakresie rozwoju produktu, która jest społecznie i ekologicznie odpowiedzialna

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Rozwój kompetencji zarówno technicznych, jak i miękkich

  • Szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna, stołówka i znacznie więcej!)

  • Pracę w partnerskiej i koleżeńskiej atmosferze – bo dobry i zgrany zespół to dla nas priorytet!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

OKNOPLAST

Oknoplast to firma polska o międzynarodowym zasięgu. Jesteśmy jedną z największych firm produkcyjno-handlowych w Polsce, zatrudniamy ponad 1800 Pracowników, a nasz zakład produkcyjny w Ochmanowie k. Krakowa zajmuje powierzchnię czterdziestu tysięcy metrów kwadratowych. Jesteśmy liderem w swojej branży z wizją ciągłego, dynamicznego rozwoju. U nas decyzje podejmowane są lokalnie, a Pracownicy mają możliwość kształtowania przyszłości firmy. Naszymi atutami są uznana marka i wysoka jakość produkowanych wyrobów. Wytwarzamy okna, drzwi i rolety o niepowtarzalnym designie i transparentnej jakości.

Przewiń do profilu firmy