Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Technologiczny - Działu Home & Personal Care

  • Ozorków, Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 08.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Oqema Sp. z o.o. - przedstawiciel niemieckiego koncernu działa na rynku polskim od 1997 roku. Oqema Sp. z o.o. zajmuje się dystrybucją i konfekcjonowaniem chemikaliów bazowych i specjalistycznych do różnych branż, m. in. do przemysłu farbiarskiego i lakierniczego, poligraficznego, tworzyw sztucznych, kosmetycznego, farmaceutycznego, chemii gospodarczej oraz spożywczego. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Doradca Technologiczny

    Działu Home & Personal Care

    Miejsce pracy: biuro w Ozorkowie lub częściowy home office w Centralnej Polsce oraz wizyty u klientów na terenie całej Polski

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

    • Realizację polityki handlowej firmy na terenie całej Polski
    • Doradztwo technologiczne w zakresie stosowania surowców dla branży kosmetycznej i chemii gospodarczej

    Zadania i wyzwania:

    • Prowadzenie projektów wdrażania nowych surowców
    • Wspieranie technologiczne zespołu oraz klientów
    • Aktywna współpraca z dostawcami w zakresie pozyskiwania informacji technologicznych
    • Wspólne spotkania z dostawcami i klientami w celu znalezienia najlepszych rozwiązań
    • Śledzenie trendów w branży kosmetycznej i chemii gospodarczej
    • Udział w szkoleniach, targach, sympozjach i konferencjach krajowych i zagranicznych
    • Przygotowywanie materiałów marketingowych promujących nowe surowce
    • Raportowanie w zakresie kontaktów z klientami i prowadzonych projektów
    • Współpraca z pozostałymi działami firmy

    Od kandydata oczekujemy:

    • Wykształcenia wyższego - kosmetycznego, biotechnologicznego lub pokrewnego
    • Doświadczenia w pracy na stanowisku technologa lub doradcy technologicznego
    • Znajomości języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym
    • Umiejętności nawiązywania kontaktów i tworzenia długotrwałych relacji z klientami
    • Rozwiniętych zdolności interpersonalnych i organizacyjnych
    • Samodzielności, inicjatywy i wytrwałości w działaniu
    • Zdolności szybkiego uczenia się
    • Dobrej organizacji pracy
    • Prawa jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowej i dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia merytoryczne krajowe i zagraniczne od strony technologicznej oraz językowej (bezpłatny kurs języka angielskiego)
    • Motywujący system wynagrodzeń połączony z premiami za dobry wynik sprzedażowy działu
    • Umowę o pracę oraz narzędzia pracy konieczne do wykonywania obowiązków: samochód służbowy, laptop, telefon
    • Dofinansowanie do urlopu, fundusz socjalny
    • Opieka w Medicover, karta Benefit Systems

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez OQEMA Sp. z o.o. z siedzibą w Ozorkowie."