Logo Pracuj.pl

Doradca Terenowy - Branża Ogrodnicza

AgriiO firmie

  • lubelskie
    lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Wykształcenie z zakresu ogrodnictwa lub pokrewne.
  • Ogólna wiedza z zakresu agronomii, upraw warzywniczych, sadowniczych i stosowania środków ochrony roślin.
  • Znajomość rynku warzyw i owoców.
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe z zakresu sadownictwa i warzywnictwa.
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę.
  • Komunikatywność, zdolność do samodzielnego działania.
  • Doświadczenie w pracy z klientem.
  • Umiejętności negocjacyjne.
  • Prawo jazdy kat. B.

Nasze wymagania

  • Aktywne realizowanie celów sprzedażowych.
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji handlowych z klientami na podległym terenie.
  • Poszerzanie bazy o nowych klientów.
  • Wsparcie przy organizacji spotkań i warsztatów dla klientów.
  • Wdrażanie rozwiązań u klientów.
  • Udział w szkoleniach w celu poszerzania wiedzy niezbędnej w doradztwie.

To oferujemy

  • Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Samochód służbowy do użytku prywatnego
  • Szkolenia i rozwój osobisty
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • MultiSport dla Pracowników i ich dzieci
  • Zestawy podarunkowe dla dzieci

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne

Doradca Terenowy - Branża Ogrodnicza, lubelskie