Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Terenowy – branża ogrodnicza

AgriiO firmie

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne realizowanie celów sprzedażowych.

  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji handlowych z klientami na podległym terenie.

  • Poszerzanie bazy o nowych klientów.

  • Wsparcie przy organizacji spotkań i warsztatów dla klientów.

  • Wdrażanie rozwiązań u klientów.

  • Udział w szkoleniach w celu poszerzania wiedzy niezbędnej w doradztwie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie z zakresu ogrodnictwa lub pokrewne.

  • Ogólna wiedza z zakresu agronomii, upraw warzywniczych, sadowniczych i stosowania środków ochrony roślin.

  • Znajomość rynku warzyw i owoców.

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe z zakresu sadownictwa i warzywnictwa.

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Komunikatywność i zdolność do samodzielnego działania.

  • Doświadczenie w pracy z klientem.

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • MultiSport dla Pracowników i ich dzieci

  • zestawy podarunkowe dla dzieci

  • samochód służbowy do użytku prywatnego

  • pakiet niezbędnych narzędzi do pracy (laptop, komórka, samochód)

  • szkolenia i rozwój osobisty

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • wsparcie psychologiczne