Logo Pracuj.pl

Doradca Terenowy – branża rolnicza

AgriiO firmie

  • Radzyń Podlaski
    Radzyń Podlaski, lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • aktywne realizowanie celów sprzedażowych
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji handlowych z klientami
  • rozbudowa bazy klientów
  • doradztwo i wsparcie merytoryczne
  • organizacja spotkań i warsztatów dla klientów
  • wdrażanie dedykowanych rozwiązań u klientów
  • udział w szkoleniach w celu poszerzania wiedzy niezbędnej w doradztwie
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie rolnicze lub pokrewne, mile widziani absolwenci uczelni rolniczych
  • wiedza z zakresu agronomii, z uwzględnieniem zagadnień związanych ze środkami ochrony roślin
  • doświadczenie w sprzedaży i umiejętności negocjacyjne
  • motywacja do osiągania celów
  • efektywna organizacja dnia pracy
  • otwartość, szacunek i zaufanie – współtworzenie firmowych wartości
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy – samochód służbowy, laptop, telefon
  • bogaty pakiet benefitów: opieka medyczna, karty sportowe, ubezpieczenie na życie, kurs językowy, dodatkowe świadczenia socjalne
  • profesjonalne wdrożenie oraz wsparcie ekspertów
  • możliwość rozwoju zawodowego, regularne szkolenia z zakresu agrotechniki, doradztwa terenowego oraz kompetencji handlowych
  • udział w projektach wewnętrznych, akcjach społecznych i inicjatywach dobroczynnych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne

Doradca Terenowy – branża rolnicza, Radzyń Podlaski