Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Terenowy

IGP Polska sp. z o.o. sp. k.

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa partnerów handlowych

  • realizacja celów sprzedażowych

  • doradztwo w zakresie oferowanych odmian

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • promocja przedsiębiorstwa oraz oferowanych odmian

Nasze wymagania

  • ukończone studia wyższe na kierunku rolnictwo, a także praktyczna wiedza z zakresu agronomii oraz agrotechniki

  • doskonała znajomość rynku rolnego na powierzonym obszarze działania

  • doświadczenie w sprzedaży poparte sukcesami

  • zdolności negocjacyjne

  • samodzielność, otwartość, zdolność i orientacja do osiągania wyznaczonych celów sprzedażowych

  • prawo jazdy kat. B oraz umiejętność obsługi pakietu Office

To oferujemy

  • pracę w renomowanym przedsiębiorstwie o silniej pozycji rynkowej

  • umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie

  • narzędzia niezbędne do pracy oraz osiągania wyznaczonych celów

  • (samochód służbowy, telefon, laptop)

O nas

Przedsiębiorstwo IGP Polska sp. z o.o. sp. k. wywodzi się bezpośrednio

z niemieckiego I.G. Pflanzenzucht - wiodącego zrzeszenia hodowców działającego od 94 lat

w zakresie hodowli i nasiennictwa rolniczych roślin uprawnych w Europie.

Poszukujemy 2 osób do pracy w wybranych ze względu na miejsce zamieszkania następujących regionach:

1. miejsce zamieszkania powiat siedlecki lub pow. miński lub pow. węgrowski lub pow. łukowski lub pow. siemiatycki lub pow. sokołowski.

2. miejsce zamieszkania powiat płocki lub pow. płoński lub pow. sierpecki lub pow. żuromiński lub pow. mławski.

Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Oferty bez wskazanego adresu zamieszkania nie będą rozpatrywane.