Oferta pracy

Doradca Terenowy

Sunday Polska Sp. z o.o.O firmie

10 000 brutto / mies.
  • pomorskie

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów indywidualnych

  • Przygotowywanie ofert i finalizowanie sprzedaży instalacji fotowoltaicznych

  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Lubisz pracę w terenie

  • Posiadasz umiejętności negocjacyjne oraz dar przekonywania

  • Jesteś komunikatywny i masz dużą determinację w dążeniu do celu

  • Czujesz się odpowiedzialny za realizowane zadania

  • Masz nastawienie na naukę i podnoszenie kwalifikacji

Mile widziane

  • Pierwsze doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

  • Znajomość branży OZE

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub B2B

  • Możliwość awansu w strukturach firmy na stanowisko Managera!

  • Liczne konkursy sprzedażowe

  • Długofalową współpracę opartą na partnerstwie

  • Produkty najwyższej jakości w konkurencyjnej cenie

  • Możliwość rozwoju i wsparcie doświadczonego Managera

  • Nie przekonaliśmy Cię jeszcze? To sprawdź nas, bo Sunday daje moc!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

  • Konkursy sprzedażowe

Sunday Polska Sp. z o.o.

Sunday Polska to najbardziej zgrana energetyczna rodzina, dlatego praca z naszą ekipą to czysta przyjemność! Przekonaj się o tym sam i dołącz do Nas.

SundayMENI oraz SundayWOMENKI w naszym teamie pomogą Ci wdrożyć się w strukturę firmy i będą Twoim wsparciem już od pierwszych dni. Zatrudniamy ponad 500 ekspertów i doradców, wiążemy Naszą przyszłość ze zmianą świata na lepszy! Zapewniamy pracownikom to, czego potrzebują, aby wspólnie cieszyć się sukcesami.

Chcesz dołączyć do zespołu pełnego dobrej MOCy? Dobrze trafiłeś. Aplikuj!

#WeGivePower

Przewiń do profilu firmy

Rekrutujemy online!