Doradca Terenowy

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2018-12-28
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 2019-01-27)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IGP Polska sp. z o.o. sp. k.

    Przedsiębiorstwo IGP Polska sp. z o.o. sp. k. wywodzi się z niemieckiego I.G. Pflanzenzucht - wiodącego zrzeszenia hodowców w zakresie hodowli i nasiennictwa roślin uprawnych w Europie. Posiadamy silne i kompleksowe portfolio odmian we wszystkich istotnych rolniczo gatunkach, co pozycjonuje nas w ścisłej czołówce dostawców nowoczesnej i wydajnej genetyki roślin uprawnych dla wymagającego europejskiego rolnictwa. Aktywność I.G. Pflanzenzucht w Europie rozwijana jest z powodzeniem i sukcesami już od 90 lat.

    W związku z dynamicznym rozwojem sprzedaży w Polsce poszukujemy ambitnej, pełnej pasji i kreatywności osoby gotowej podjąć wyzwanie reprezentowania, wspierania i rozwijania naszej działalności na terenie:

    południowej części Wielkopolski oraz północnej części Dolnego Śląska.

    Opis stanowiska:

    • profesjonalna obsługa partnerów handlowych
    • realizacja celów sprzedażowych
    • doradztwo w zakresie oferowanych odmian
    • pozyskiwanie nowych klientów
    • promocja przedsiębiorstwa oraz oferowanych odmian
    • monitoring oraz zdolność rzetelnej oceny rynku rolnego

    Wymagania:

    • ukończone studia wyższe na kierunku rolnictwo, a także praktyczna wiedza z zakresu agronomii
      oraz agrotechniki
    • doskonała znajomość rynku rolnego na powierzonym obszarze działania
    • doświadczenie w sprzedaży min. 5 lat poparte sukcesami
    • zdolności negocjacyjne
    • samodzielność, otwartość, zdolność i orientację do osiągania wyznaczonych celów sprzedażowych
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
    • prawo jazdy kat. B oraz umiejętność obsługi pakietu Office

    Oferujemy:

    • pracę w renomowanym przedsiębiorstwie o silniej pozycji rynkowej
    • umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie
    • ambitne cele sprzedażowe
    • narzędzia niezbędne do pracy oraz osiągania wyznaczonych celów
      (samochód służbowy, telefon, laptop)
    • stabilną, ciekawą oraz kreatywną pracę
    • aktywny wpływ na rzeczywiste tworzenie postępu w rolnictwie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez IGP Polska sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest IGP Polska sp. z o.o. sp. k.z siedzibą w Poznaniu przy ul. Wyspiańskiego 43. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania oraz usuwania w dowolnym momencie. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.