Ta oferta pracy jest nieaktualna od 154 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Ubezpieczeniowy

  • Nowogrodziec, Głogów, Jawor, Bolków, Legnica, Chojnów, Prochowice, Lubań, Olszyna, Lwówek Śląski, Gryfów Śląski, Złotoryja, Wojcieszów, Lubin, Ścinawa, Polkowice, Chocianów, Zgorzelec, Dzierżoniów, Bielawa, Jelenia Góra, Karpacz, Szklarska Poręba, Kamienna Góra, Wałbrzych, Boguszów-Gorce, Jedlina-Zdrój, Kłodzko, Ząbkowice Śląskie, Ziębice, Bierutów, Wrocław, Wąsosz, Oława, Jelcz-Laskowice, Strzelin, Wiązów, Świdnica, Świebodzice, Środa Śląska, Kąty Wrocławskie, Lewin Kłodzki (pow. kłodzki), Bolesławiec, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 15.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Szukasz zmiany na... Życie?
    Zostań doradcę PZU Życie!

    W związku z dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży poszukujemy osób do współpracy w charakterze:

    Doradcy Ubezpieczeniowego

    Z/DU/06/2018

    Obowiązki:

    • Profesjonalne doradztwo z zakresu produktów zdrowotnych, ubezpieczeniowych i finansowych, dla klientów biznesowych i indywidualnych,
    • Obsługa przydzielonego portfela klientów,
    • Poszukiwanie nowych klientów, pozyskiwanie referencji,
    • Realizacja aktywności sprzedażowych zgodnie z obowiązującymi standardami.

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, ubezpieczenia),
    • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży min. rok,
    • Mile widziane 2 lata doświadczenia w firmie ubezpieczeniowej (znajomość rynku ubezpieczeń i usług zdrowotnych),
    • Umiejętność pracy z portfelem klientów,
    • Doświadczenie w pracy z klientem biznesowym i indywidualnym,
    • Znajomość technik sprzedaży, umiejętność pracy w oparciu o cele sprzedażowe,
    • Mile widziana własna baza kontaktów sprzedażowych,
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferta:

    • Stabilne warunki zatrudnienia - stałe wynagrodzenie,
    • Miesięczne prowizje sprzedażowe, premie kwartalne,
    • Portfel klientów,
    • Pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, telefon służbowy,
    • Umowa agencyjna z najbardziej rozpoznawalną firmą ubezpieczeniową w Polsce,
    • Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kompetencji,
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Osoby odpowiadające na naszą ofertę pracy, prosimy o zaznaczanie, na który powiat przesyłają swoją aplikację.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    ,, Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych plikach (CV lub list motywacyjny), a także we wszystkich zgromadzonych materiałach pozyskanych w toku rekrutacji, dla potrzeb obecnego procesu rekrutacyjnego przeprowadzanego przez PZU Życie SA.”