Oferta pracy

Doradca Ubezpieczeniowy

Nationale-Nederlanden

  • Brzeg, Kędzierzyn-Koźle, Kluczbork, Nysa, Opole

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie nowych klientów – indywidualnych oraz firmowych

  • Spotykanie się z klientami i rozmawianie przez telefon – dobre relacje są tu podstawą sukcesu

  • Zarabianie przez pomaganie innym, realizacja przy okazji celów sprzedażowych

  • Rozbudowywanie i rzetelne obsługiwanie portfelów klientów

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze Klienta

  • przedsiębiorczość, zaangażowanie i wytrwałość

  • dar przekonywania i nastawienie na rozwój

To oferujemy

  • Możesz liczyć na realne możliwości rozwoju już od samego początku. Przecież nie musisz wszystkiego wiedzieć od razu. My Ci podpowiemy co i jak, nawet w kwestii pozyskiwania klientów

  • Stanie w miejscu? Nie u nas. W każdej chwili możesz zdecydować, że obierasz kierunek rozwój. Menedżer Zespołu Sprzedaży – może za jakiś czas to będziesz Ty?

  • Twoje wynagrodzenie jest równie wysokie, co zaangażowanie. Premia? Prowizja? Ich wysokość nie ma górnej granicy

  • Zapomnij o sztywnych ramach, bo czas Twojej pracy będzie elastyczny. Grafik dopasowujesz do swojego życia prywatnego. Nie na odwrót

  • Prywatne ubezpieczenie medyczne, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, programy motywacyjne i konkursy sprzedażowe - to zapewniamy poza wynagrodzeniem

  • Nie będziesz samotną wyspą. Od samego początku możesz liczyć na wiedzę i wsparcie doświadczonych koleżanek i kolegów z zespołu.

Malowanie trawy na zielono? Nie w naszym przypadku! W Nationale-Nederlanden o pracy mówimy wprost. Liczy się troska, bezpieczeństwo i zaangażowanie. Jak dbamy o to, co ważne? Nie zawsze jest łatwo! Sukces zawodowy nie spada z nieba i mocno na niego pracujemy. Ale powiemy prosto z mostu – jeśli się zaangażujesz, szybko przekonasz się, że warto.

Przewiń do profilu firmy

Porozmawiaj z nami