Oferta pracy

Doradca Ubezpieczeniowy

Nationale-Nederlanden

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa Klientów indywidualnych i firmowych.

  • Sprzedaż ubezpieczeń dobranych pod indywidualne potrzeby klienta

  • Spotykanie się z klientami w realu i on-line oraz kontakt telefoniczny – dobre relacje są tu podstawą sukcesu.

  • Realizowanie własnych celów sprzedażowych.

  • Bieżąca obsługa pozyskanych klientów.

  • Zapraszamy również do aplikowania osoby w promieniu 50 km od miasta Bydgoszcz.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie.

  • Dyspozycyjność i mobilność. Możesz połączyć pracę w charakterze doradcy z tym, co aktualnie robisz zawodowo. A jeśli jesteś na emeryturze lub szukasz nowych wyzwań, z pewnością znajdziesz je u nas.

  • Otwartość, dar przekonywania i radość z pomagania innym.

  • Przedsiębiorczość, zaangażowanie i wytrwałość.

  • Wszelkie doświadczenie w sprzedaży mile widziane. Po prostu trzeba lubić kontakt z ludźmi.

To oferujemy

  • Podstawę plus prowizję od sprzedaży - ich wysokość uzależniona jest od Twojego wyniku - dodam, że nie ma górnego limitu!!

  • Świetny system premiowy

  • Wsparcie doświadczonych doradców, którzy pomogą Ci stawiać pierwsze kroki w tym zawodzie

  • Szkolenia dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

  • Docenienie – najlepsi doradcy otrzymują dodatkowe nagrody (wycieczki Ligi Mistrzów)

  • Współpracę z Nationale Nederlanden, marką ubezpieczeniową, która cieszy się ogromnym zaufaniem klientów.

  • Super benefity (kartę Multisport, Medicover, ubezpieczenie grupowe i program emerytalny)

Cześć, nazywam się Zbigniew Rafalski i w ramach współpracy z jednym z najbardziej znanych towarzystw ubezpieczeniowych prowadzę filię franczyzową. Na co dzień pomagamy naszym klientom dobrać produkty ubezpieczeniowe skrojone do ich potrzeb. Działamy elastycznie, jesteśmy przedsiębiorcami, którzy mają czas nie tylko na pracę, ale także na realizowanie licznych pasji. Zapewniam świetną, rodzinną atmosferę a przede wszystkim ogromne wsparcie w stawianiu pierwszych kroków w tym zawodzie, a dla doświadczonych doradców - dalszy rozwój w zespole ekspertów sprzedaży. Zapraszam Cię do współpracy w moim zespole.

Nationale-Nederlanden to nie taka zwykła firma. O tym co ważne, mówimy wprost – bez owijania w bawełnę. Działając, wychodzimy poza schemat, pracujemy nieszablonowo i lubimy nowatorskie rozwiązania. A utarte szlaki? To zostawiamy sobie na górskie wycieczki po pracy. A że bezpieczeństwo to nasza działka, troszczymy się o to, by nasi pracownicy czuli się u nas stabilnie.

Przewiń do profilu firmy