Ta oferta pracy jest nieaktualna od 99 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Ubezpieczeniowy

  • Gdańsk, Pruszcz Gdański, Malbork, Sztum, Dzierzgoń, Gdynia, Puck, Hel, Słupsk, Ustka, Wejherowo, Rumia, Lębork, Łeba, Krynica Morska, Nowy Dwór Gdański, Tczew, Sopot, Kartuzy, Żukowo, Bytów, Miastko, Człuchów, Starogard Gdański, Skórcz, Kościerzyna, Chojnice, Kwidzyn, Gardeja (pow. kwidzyński), Miłoradz (pow. malborski), pomorskie
  • Specjalista
  • 15.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Szukasz zmiany na... Życie?
    Zostań doradcę PZU Życie!

    W związku z dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży poszukujemy osób do współpracy w charakterze:

    Doradcy Ubezpieczeniowego

    Z/DU/06/2018

    Obowiązki:

    • Profesjonalne doradztwo z zakresu produktów zdrowotnych, ubezpieczeniowych i finansowych, dla klientów biznesowych i indywidualnych,
    • Obsługa przydzielonego portfela klientów,
    • Poszukiwanie nowych klientów, pozyskiwanie referencji,
    • Realizacja aktywności sprzedażowych zgodnie z obowiązującymi standardami.

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, ubezpieczenia),
    • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży min. rok,
    • Mile widziane 2 lata doświadczenia w firmie ubezpieczeniowej (znajomość rynku ubezpieczeń i usług zdrowotnych),
    • Umiejętność pracy z portfelem klientów,
    • Doświadczenie w pracy z klientem biznesowym i indywidualnym,
    • Znajomość technik sprzedaży, umiejętność pracy w oparciu o cele sprzedażowe,
    • Mile widziana własna baza kontaktów sprzedażowych,
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferta:

    • Stabilne warunki zatrudnienia - stałe wynagrodzenie,
    • Miesięczne prowizje sprzedażowe, premie kwartalne,
    • Portfel klientów,
    • Pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, telefon służbowy,
    • Umowa agencyjna z najbardziej rozpoznawalną firmą ubezpieczeniową w Polsce,
    • Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kompetencji,
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Osoby odpowiadające na naszą ofertę pracy, prosimy o zaznaczanie, na który powiat przesyłają swoją aplikację.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    ,, Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych plikach (CV lub list motywacyjny), a także we wszystkich zgromadzonych materiałach pozyskanych w toku rekrutacji, dla potrzeb obecnego procesu rekrutacyjnego przeprowadzanego przez PZU Życie SA.”