Oferta pracy

Doradca Ubezpieczeniowy

PZU Życie SAO firmie

  • Chęciny, Ćmielów, Daleszyce, Działoszyce, Jędrzejów, Kazimierza Wielka, Kielce, Końskie, Małogoszcz, Ostrowiec Świętokrzyski, Ożarów, Pińczów, Połaniec, Sandomierz, Skalbmierz, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Staszów, Suchedniów, Wąchock, Włoszczowa, Busko-Zdrój, Opatów, Krasocin (pow. włoszczowski)

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa agencyjna
  • Specjalista (Mid / Regular)

W związku z dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży poszukujemy osób do współpracy w charakterze:

Numer ref.: Z/DU/10/2020

Obowiązki:

  • Profesjonalne doradztwo z zakresu produktów zdrowotnych, ubezpieczeniowych i finansowych dla klientów biznesowych i indywidualnych;
  • Obsługa przydzielonego portfela klientów
  • Poszukiwanie nowych  klientów, pozyskiwanie referencji;
  • Realizacja aktywności sprzedażowych zgodnie z obowiązującymi standardami.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, ubezpieczenia);
  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży min. rok;
  • Mile widziane 2 lata doświadczenia w firmie ubezpieczeniowej (znajomość rynku ubezpieczeń i usług zdrowotnych;
  • Umiejętność pracy z portfelem klientów;
  • Doświadczenie w pracy z klientem biznesowym i indywidualnym;
  • Znajomość technik sprzedaży, umiejętność pracy w oparciu o cele sprzedażowe;
  • Mile widziana własna baza kontaktów sprzedażowych;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferta:

  • Stabilne warunki zatrudnienia – stałe wynagrodzenie;
  • Miesięczne prowizje sprzedażowe, premie kwartalne;
  • Portfel klientów;
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, telefon służbowy;
  • Umowa agencyjna z najbardziej rozpoznawalną firmą ubezpieczeniową w Polsce;
  • Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kompetencji.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy