Logo Pracuj.pl

Doradca Ubezpieczeniowy

Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe Sp. z o.o.O firmie

  • Jelenia Góra, Kłodzko, Legnica, Oława, Trzebnica, Wrocław, Oleśnica, Świdnica
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie nowych klientów – indywidualnych oraz firmowych
  • Spotykanie się z klientami i rozmawianie przez telefon – dobre relacje są tu podstawą sukcesu
  • Zarabianie przez pomaganie innym, realizacja przy okazji celów sprzedażowych
  • Rozbudowywanie i rzetelne obsługiwanie portfelów klientów

Nasze wymagania

  • wykształcenie – minimum średnie
  • umiejętności interpersonalne – bez problemu znajdziesz wspólny język z klientami
  • samodzielność – doskonale zorganizujesz sobie czas pracy
  • doświadczenie – pracowałeś już w sprzedaży lub obsłudze klienta

To oferujemy

  • Możesz liczyć na realne możliwości rozwoju już od samego początku. Przecież nie musisz wszystkiego wiedzieć od razu. My Ci podpowiemy co i jak, nawet w kwestii pozyskiwania klientów
  • Stanie w miejscu? Nie u nas. W każdej chwili możesz zdecydować, że obierasz kierunek rozwój. Menedżer Zespołu Sprzedaży – może za jakiś czas to będziesz Ty?
  • Twoje wynagrodzenie jest równie wysokie, co zaangażowanie. Premia? Prowizja? Ich wysokość nie ma górnej granicy
  • Zapomnij o sztywnych ramach, bo czas Twojej pracy będzie elastyczny. Grafik dopasowujesz do swojego życia prywatnego. Nie na odwrót
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, programy motywacyjne i konkursy sprzedażowe - to zapewniamy poza wynagrodzeniem
  • Nie będziesz samotną wyspą. Od samego początku możesz liczyć na wiedzę i wsparcie doświadczonych koleżanek i kolegów z zespołu.

Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe Sp. z o.o.

Malowanie trawy na zielono? Nie w naszym przypadku! W Nationale-Nederlanden o pracy mówimy wprost. Liczy się troska, bezpieczeństwo i zaangażowanie. Jak dbamy o to, co ważne? Nie zawsze jest łatwo! Sukces zawodowy nie spada z nieba i mocno na niego pracujemy. Ale powiemy prosto z mostu – jeśli się zaangażujesz, szybko przekonasz się, że warto.

Porozmawiaj z nami

Doradca Ubezpieczeniowy, Jelenia Góra