Doradca ubezpieczeniowy klienta indywidualnego i biznesowego

UNIQA

  • Słupsk

    Słupsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • promowanie towarzystwa ubezpieczeniowego UNIQA oraz idei bezpieczeństwa finansowego firm i osób

  • etyczna i rzetelna sprzedaż pełnej gamy rozwiązań ubezpieczeniowych

  • profesjonalna, wspierana systemowo przez UNIQA, opieka nad portfelem klientów

Nasze wymagania

  • chcemy abyś lubił i potrafił poznawać ludzi

  • potrzebujemy Twojego zaangażowania i wytrwałości

  • Twoim atutem będzie ambicja i gotowość do uczenia się

  • świetnie gdybyś mógł pochwalić się doświadczeniem w sprzedaży i ubezpieczeniach, ale jeśli nie możesz, to potrafimy Cię wszystkiego nauczyć

  • niezbędna będzie gotowość współpracy B2B, dzięki której możesz naprawdę być niezależnym

To oferujemy

  • będziemy Cię wynagradzać tak abyś czuł, że doceniamy Cię za bieżące wyniki, ale pamiętamy też o tym co osiągnąłeś wcześniej

  • chcemy oprzeć nasze partnerstwo o współpracę B2B więc zapewnimy Ci wsparcie poprzez premię wdrożeniową

  • nauczymy Cię sprawdzonych pomysłów na sprzedaż i obsługę Twoich Klientów

  • poznasz życzliwych ludzi, którzy tworzą dobrą atmosferę w pracy

  • będziesz miał swobodę w samodzielnym pozyskiwaniu Klientów i promowaniu naszych rozwiązań

  • w UNIQA zyskasz dużą elastyczność czasu pracy, abyś sprawnie godził pracę z życiem osobistym

UNIQA

Grupę UNIQA w Polsce reprezentują spółki UNIQA TU S.A. oraz UNIQA TU na Życie S.A., oferujące ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i życiowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. UNIQA jest blisko klientów, zapewniając im profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze ubezpieczenia.

Doceniamy i promujemy zaangażowanie, niekonwencjonalne pomysły i działanie. Jeśli cenisz miejsce pracy, w którym ważna jest atmosfera współpracy i zaufania, zapraszamy do nas!

Przewiń do profilu firmy