Logo Pracuj.pl

Doradca Ubezpieczeniowy

AVIVAO firmie

  • Koszalin
    Koszalin, zachodniopomorskie
  • kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów
  • Przeprowadzanie analizy potrzeb i doradztwo w zakresie najlepszych rozwiązań dla klienta
  • Utrzymywanie dobrych relacji i opieka nad obecnymi klientami
  • Monitorowanie i identyfikowanie nowych szans sprzedażowych
  • Udział w szkoleniach i warsztatach zawodowych z trenerami wewnętrznymi i ekspertami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Samodzielność
  • Min. 1-roczne doświadczenie w sprzedaży
  • Komunikatywność i umiejętność słuchania – w pracy Doradcy liczą się relacje!
  • Chęć zostania przedsiębiorcą „na swoim” i otworzenia działalności gospodarczej (oferujemy wsparcie w założeniu DG)
  • Wykształcenie min. średnie

To oferujemy

  • Wysokie dochody – oparte na pasie startowym oraz atrakcyjnym systemie prowizyjnym
  • Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami
  • Elastyczny czas pracy i możliwości decydowania o tym, kiedy i ile pracujesz
  • Pewności, że będziesz oferował klientom produkt najwyższej jakości
  • Wsparcie doświadczonego menedżera i kolegów z zespołu
  • Kompleksowe wdrożenie do nowej roli zawodowej
  • Szkolenia podnoszące Twoje kompetencje
  • Możliwości rozwoju i wyboru ścieżki zawodowej – w Avivie sam decydujesz, która linia biznesowa jest Ci najbliższa!
  • Możliwość awansu w ramach struktur Avivy
  • Udział w lokalnych i ogólnopolskich akcjach CSR

Benefity

  • Elastyczne godziny pracy
  • Wsparcie mentora
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Zniżki na ubezpieczenia
  • Działania rozwojowe
  • Inicjatywy dobroczynne

Od prawie 30 lat tworzymy jedną z największych instytucji finansowych w Polsce, wyznaczając standardy nowoczesnych ubezpieczeń. Czerpiemy z ponad 300-letnich doświadczeń brytyjskiej Avivy, która jest liderem ubezpieczeń na swoim rynku.

Jeśli chcesz pracować z najlepszymi – dołącz do nas!

Myślisz o zmianie zawodu, ale nie masz pewności jak się za to zabrać? Pobierz naszego ebooka i dowiedź się, jak zrobili to nasi Doradcy!

Zapraszamy na www.nieszukajzapytaj.pl

Doradca Ubezpieczeniowy, Koszalin