Logo Pracuj.pl

Doradca Ubezpieczeniowy

Compensa Dystrybucja Sp. Z o.o., Vienna Insurance GroupO firmie

  • Mielec
    Mielec, podkarpackie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z dotychczasowymi Klientami
  • Badanie potrzeb
  • Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie rozmów sprzedażowych
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze Klienta mile widziane
  • Wykształcenie średnie
  • Pracowitość i skuteczność
  • Samodzielność w planowaniu oraz działaniu
  • Nie oczekujemy wybitnych doświadczeń zawodowych, ale liczymy na ambicję, dobre chęci i nastawienie na rozwój

To oferujemy

  • Zdobycie doświadczenia i rozwój w branży ubezpieczeniowej
  • Profesjonalny system wdrożenia i możliwość rozwoju w kierunku Menedżera Zespołu Sprzedaży
  • Możliwość wyboru formy współpracy
  • Atrakcyjne zarobki oparte na prowizjach, premiach i stałym dofinansowaniu w ramach rozpoczętej współpracy
  • Elastyczny czas pracy - sam decydujesz jak chcesz stworzyć swój harmonogram pracy w strukturach sprzedaży
  • Udział w ciekawych programach rozwojowych

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

Compensa Dystrybucja Sp. Z o.o., Vienna Insurance Group

Compensa Dystrybucja Sp. z o.o. to firma doradztwa finansowego, zajmująca się dystrybucją produktów i rozwiązań finansowych dużych Partnerów finansowych. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność. Dbamy zarazem o przyjazną atmosferę współpracy.

Odwiedź nas na: www.compensa.pl

Doradca Ubezpieczeniowy, Mielec