Doradca ubezpieczeniowy

  • Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 25.10.2018
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 24.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kancelaria Finansowo–Ubezpieczeniowa Edward Zając z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ulicy Sienkiewicza 64

    poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski
    Wynagrodzenie 2 700 - 3 000 zł miesięcznie brutto

    Zakres obowiązków:

    • Profesjonalne doradztwo z zakresu produktów ubezpieczeniowych, finansowych dla klientów biznesowych i indywidualnych.
    • Obsługa przydzielonych klientów.
    • Poszukiwanie nowych klientów, pozyskiwanie referencji.
    • Realizacja aktywności sprzedażowych zgodnie z obowiązującymi standardami.

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. licencjat, mile widziane wyższe (ekonomia, finanse, ubezpieczenia).
    • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży min. rok.
    • Mile widziane 2 lata doświadczenia w firmie ubezpieczeniowej (znajomość rynku ubezpieczeń).
    • Znajomość technik sprzedaży.
    • Umiejętność pracy w oparciu o cele sprzedażowe.
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia - stałe wynagrodzenie.
    • Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
    • Miesięczne prowizje sprzedażowe, premie uznaniowe.
    • Niezbędne narzędzia do pracy.
    • Niezbędne szkolenia produktowe.

    Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie i przesyłanie CV.

    Prosimy o dodanie klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.