Doradca Ubezpieczeniowy

Daleo Sp. z o.o.O firmie

3 000‐10 000 zł brutto / mies.
  • Tychy, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

dynamicznie rozwijająca się multiagencja ubezpieczeniowa,
działająca na rynku tyskim od ponad 20-stu lat,
poszukuje kandydatów na stanowisko:

Doradca UbezpieczeniowyNumer ref.: 1/3/UBEZP/2016

Sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych dla osób fizycznych, firm i instytucji.

Dodatkowy zakres obowiązków:

  • Doradztwo ubezpieczeniowe w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych dla klientów firmy,
  • Aktywne pozyskiwanie klientów,
  • Przygotowywanie rozwiązań dopasowanych do potrzeb klientów,
  • Utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,

Wymagania:

  • zdanego egzaminu dla osób ubiegających się o wykonywanie czynności agencyjnych,
  • Doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych,
  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane kierunkowe),
  • Samodzielność w działaniu,
  • Umiejętność budowania trwałych i pozytywnych relacji na linii Sprzedawca, Klient, Towarzystwo Ubezpieczeniowe,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Zaangażowanie,
  • Dobra organizacja czasu pracy,

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Konkurencyjny system wynagrodzeń (prowizyjno–premiowy),
  • Nowoczesne narzędzia do pracy,
  • Szkolenia produktowe oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  • Zniżki na ubezpieczenia własne,
  • Prefencyjny pakiet usług serwisowania własnego samochodu,
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Zgłoszenie zawierające CV, list motywacyjny i aktualne zdjęcie z dopiskiem „Praca”,
prosimy przesłać za pomocą "APLIKUJ" lub bezpośrednio pod adres:

Daleo Sp. z o.o., 43-100 Tychy, Budowlanych 59.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie na potrzeby rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997, Dz. U. Nr 133 poz. 883."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy