Oferta pracy

Doradca Ubezpieczeniowy

AVIVA O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 6 dni
    do: 26 cze 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • ekspert

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów

  • Przeprowadzanie analizy potrzeb i doradztwo w zakresie najlepszych rozwiązań dla klienta

  • Utrzymywanie dobrych relacji i opieka nad obecnymi klientami

  • Monitorowanie i identyfikowanie nowych szans sprzedażowych

  • Udział w szkoleniach i warsztatach zawodowych z trenerami wewnętrznymi i ekspertami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Samodzielność

  • Min. 1-roczne doświadczenie w sprzedaży

  • Komunikatywność i umiejętność słuchania – w pracy Doradcy liczą się relacje!

  • Chęć zostania przedsiębiorcą „na swoim” i otworzenia działalności gospodarczej (oferujemy wsparcie w założeniu DG)

  • Wykształcenie min. średnie

To oferujemy

  • Wysokie dochody – oparte na pasie startowym oraz atrakcyjnym systemie prowizyjnym

  • Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami

  • Elastyczny czas pracy i możliwości decydowania o tym, kiedy i ile pracujesz

  • Pewności, że będziesz oferował klientom produkt najwyższej jakości

  • Wsparcie doświadczonego menedżera i kolegów z zespołu

  • Kompleksowe wdrożenie do nowej roli zawodowej

  • Szkolenia podnoszące Twoje kompetencje

  • Możliwości rozwoju i wyboru ścieżki zawodowej – w Avivie sam decydujesz, która linia biznesowa jest Ci najbliższa!

  • Możliwość awansu w ramach struktur Avivy

  • Udział w lokalnych i ogólnopolskich akcjach CSR

  • Benefity

  • Elastyczne godziny pracy

  • Wsparcie mentora

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Zniżki na ubezpieczenia

  • Działania rozwojowe

  • Inicjatywy dobroczynne

AVIVA

Od prawie 30 lat tworzymy jedną z największych instytucji finansowych w Polsce, wyznaczając standardy nowoczesnych ubezpieczeń. Czerpiemy z ponad 300-letnich doświadczeń brytyjskiej Avivy, która jest liderem ubezpieczeń na swoim rynku.

Jeśli chcesz pracować z najlepszymi – dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy

Myślisz o zmianie zawodu, ale nie masz pewności jak się za to zabrać? Pobierz naszego ebooka i dowiedź się, jak zrobili to nasi Doradcy!

Zapraszamy na www.nieszikajzapytaj.pl