Oferta pracy

Doradca Ubezpieczeniowy

AVIVA

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 12 dni
    do: 04 lis 2021
  • kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów

  • Analizowanie potrzeb i oczekiwań klienta oraz doradztwo w wyborze indywidualnego rozwiązania ubezpieczeniowego

  • Budowanie długoterminowych i trwałych relacji z klientami

  • Podnoszenie kwalifikacji i wiedzy dotyczącej branży ubezpieczeniowej

Nasze wymagania

  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktu z ludźmi

  • Wysoka kultura osobista

  • Systematyczność i odpowiedzialność

  • Sprawne zarządzanie czasem oraz pracą własną

  • Doświadczenie w sprzedaży jest mile widziane

  • Wykształcenie min. średnie

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Elastyczny czas oraz miejsce pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w systemie prowizyjnym (prowadząc własną działalność masz realny wpływ na swoje zarobki)

  • Jasny biznesplan dla siebie

  • Premia wynikowa i emerytalna

  • Codzienne wyzwania, różnorodność zadań

  • Podróże w ramach konkursów firmowych

  • Jasną ścieżkę kariery: możliwości rozwoju w kierunku sprzedażowym, menedżerskim lub trenerskim

  • Mentora do ścisłej współpracy i rozwoju

  • Benefity

  • Elastyczne godziny pracy

  • Wsparcie mentora

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Zniżki na ubezpieczenia

  • Działania rozwojowe

  • Inicjatywy dobroczynne

AVIVA

Od prawie 30 lat tworzymy jedną z największych instytucji finansowych w Polsce, wyznaczając standardy nowoczesnych ubezpieczeń. Czerpiemy z ponad 300-letnich doświadczeń brytyjskiej Avivy, która jest liderem ubezpieczeń na swoim rynku.

Jeśli chcesz pracować z najlepszymi – dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy

Myślisz o zmianie zawodu, ale nie masz pewności jak się za to zabrać? Pobierz naszego ebooka i dowiedź się, jak zrobili to nasi Doradcy!

Zapraszamy na www.nieszukajzapytaj.pl