Doradca ubezpieczeniowy

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.06.2018
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 28.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Bartłomiej Tęcza Pośrednictwo Ubezpieczeniowe

    Szukamy pracowników do pracy w naszym punkcie na ul. Hubskiej 52 we Wrocławiu. Poszukujemy osób energicznych, zaangażowanych, chętnych do rozwoju,

    Miejsce pracy: Wrocław

    Zakres obowiązków:

    • profesjonalna obsługa klientów indywidualnych i biznesowych
    • poszukiwanie nowych klientów, zbieranie poleceń

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie
    • mile widziane doświadczenie w sprzedaży
    • aktywny udział w szkoleniach
    • zaangażowanie w pracy

    Oferujemy:

    • miesięczne prowizje sprzedażowe, uzależnione od wyników
    • elastyczne godziny pracy
    • telefon służbowy
    • pomoc na każdym etapie rozwoju
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji
    • miłą atmosferę
    • spotkania integracyjne

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.