Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca w biurze nieruchomości

SKYLIGHT BROKERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa agencyjna
3 00020 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
3 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów

Piotrkowska 85

Śródmieście

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednia obsługa klientów

  • pozyskiwanie i tworzenie ofert nieruchomości do najmu lub sprzedaży (spotkania handlowe - promocja usług, zawieranie umów pośrednictwa, gromadzenie danych o obiekcie, fotografowanie, wprowadzanie ofert do systemu CRM)

  • praca nad obsługiwaną bazą lokali (kontakt z klientami, negocjacje, prezentacja nieruchomości na żywo i on-line)

  • kontakt z dotychczasowymi klientami, pozyskiwanie nowych (praca z telefonem, spotkania osobiste)

  • doradztwo klientom w zakresie transakcji (zapewniamy kompleksowe szkolenie)

  • aktywne poszukiwanie ofert przy użyciu dostępnych systemów i obsługa klientów poszukujących nieruchomości

  • przeprowadzanie transakcji najmu lub sprzedaży od A do Z

  • obsługa potransakcyjna klientów

Podział czasu pracy
40%

Czynności wykonywane w biurze

60%

Praca terenowa

Nasze wymagania

  • komunikatywność

  • umiejętność systematycznej pracy

  • samodzielność, dobra organizacja

  • motywacja, otwartość na rozwój i zdobywanie wiedzy

  • wysoka kultura osobista oraz prezencja adekwatna do pracy w bezpośredniej obsłudze klienta

  • wykształcenie min. średnie

  • biegła znajomość jęz. polskiego

  • chęć do pracy z klientem

  • zainteresowanie rynkiem nieruchomości

Mile widziane

  • nie wymagamy, ale będzie dodatkowym atutem: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub innym związanym z bezpośrednią obsługą klienta

  • znajomość języków obcych do obsługi klientów zagranicznych

To oferujemy

  • atrakcyjne zarobki - po okresie wdrożeniowym realne zarobki powyżej średniej krajowej

  • system wynagrodzenia do wyboru przez kandydata: mieszany (czyli podstawa + prowizja) lub wyłącznie prowizyjny (wyższe stawki)

  • system wynagrodzenia z podstawą - WARSZAWA: w zależności od ilości pozyskanych w miesiącu ofert nieruchomości: od 12– kwota podstawy 2000 PLN (zlecenie) lub 3000 PLN (b2b) netto / mc, od 20 – 3000 PLN (zlecenie) lub 4000 PLN (b2b) netto / mc + wynagrodzenie od wartości przeprowadzonych transakcji – na start od 30%

  • system wynagrodzenia z podstawą - ŁÓDŹ: w zależności od ilości pozyskanych w miesiącu ofert nieruchomości: od 10– kwota podstawy 1500 PLN (zlecenie) lub 2500 PLN (b2b) netto / mc + wynagrodzenie od wartości przeprowadzonych transakcji – na start od 30%

  • w systemie prowizyjnym oferujemy na początek współpracy stawki od 40% wartości transakcji (zlecenie) oraz od 50% w przypadku działalności gospodarczych (współpraca B2B)

  • zatrudnienie w oparciu o przejrzystą umowę: A) zlecenie (ze zgłoszeniem do ZUS w przypadku osób, które nie podlegają zwolnieniu z tytułu pobieranej nauki) lub B) B2B

  • forma zatrudnienia do wyboru przez kandydata, nie wymagamy prowadzenia działalności gospodarczej

  • pracę pod rozpoznawalną, pozytywnie odbieraną marką, posiadającą stale rosnące grono klientów

  • przyjazną atmosferę, zgrany i pomocny zespół

  • wsparcie doświadczonych specjalistów na każdym etapie współpracy

  • miejsce, w którym jesteśmy otwarci na Twoje pomysły

  • rozbudowany system bonusów; okresowe nagrody finansowe i rzeczowe dla najlepszych doradców

  • niezbędne narzędzia do pracy, zaplecze marketingowe dla obsługiwanych ofert

  • zatrudnienie w jednym z oddziałów – Warszawa: Wola (nowoczesny budynek biurowy, ul. Bema przy PKP Wola); Łódź: Śródmieście, ul. Piotrkowska

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • kawa / herbata

  • napoje

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • szkolenia / workshopy

  • zdefiniowana ścieżka awansów

  • bonusy za najlepsze wyniki

  • telefon i komputer służbowy

  • baza klientów, marketing ofert

  • wspaniała atmosfera

Możliwości rozwoju:

  • przejrzyste warunki systematycznych awansów (wraz ze wzrostem wynagrodzenia), które określone są w każdej umowie współpracy

  • do wyboru: specjalizacja w najmie lub sprzedaży, kierunek liderski

  • pakiet szkoleń wstępnych, obejmujących m.in. liczne umiejętności miękkie, sprzedaż i negocjacje, wiedzę z zakresu prawa i podatków, obsługę klienta, pracę z nieruchomościami

  • udział w kursie na licencjonowanego pośrednika w obrocie nieruchomościami

  • cykliczne szkolenia i spotkania w formie warsztatów

Kogo szukamy?

Obecnie prowadzimy rekrutację zarówno doświadczonych specjalistów, jak i początkujących osób, które chciałyby rozpocząć pracę doradcy. Jeżeli uważasz, że to może być zawód dla Ciebie – aplikuj!

W zależności od posiadanego doświadczenia i preferencji, oferujemy pracę w dziale najmu lub sprzedaży nieruchomości. Od kandydatów nie wymagamy doświadczenia branżowego - współpracę zawsze rozpoczynamy od kompleksowych szkoleń, a także zapewniamy merytoryczne wsparcie na każdym etapie działania.

W Skylight Brokers wszyscy pracujemy z pasją i zaangażowaniem, a naszym celem jest podnoszenie standardów na rynku pośrednictwa obrotu nieruchomościami, także poprzez nowoczesne i nieszablonowe podejście do oferowanych usług. Jesteśmy gronem ludzi pełnych energii, otwartych na nowe wyzwania. W naszym zespole stawiamy zarówno na doświadczonych specjalistów, jak i młodych entuzjastów, którzy chcą poznać bliżej rynek nieruchomości lub rozpocząć swoją przygo-dę w sprzedaży. Wspieramy rozwój i kreatywne działanie. Markę tworzymy z sukcesem od ponad 6 lat na rynku w Warszawie, a od 2020 r. jesteśmy obecni także w Łodzi.

Przewiń do profilu firmy