Logo Pracuj.pl

Doradca w Biurze Obsługi Klienta Hurtowego

P.H. Podlasiak A. CylwikO firmie

  • Białystok
    Białystok, podlaskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za efektywne i profesjonalne funkcjonowanie Biura Obsługi Klienta Hurtowego.
  • Kontakt telefoniczny z kontrahentami w celu rozwiązywania bieżących problemów oraz obsługa posprzedażowa.
  • Wsparcie w obsłudze zamówień.
  • Obsługa klientów w zakresie spraw technicznych i handlowych.
  • Kontrola narzędzi informatycznych służących do komunikacji z klientem (panel B2B, inne) oraz odpowiedzialność za ich prawidłowe funkcjonowanie.
  • Ścisła współpraca oraz komunikacja z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze klienta (obsługa telefoniczna, bezpośrednia) - minimum 1 rok.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu z kilkoma zadaniami jednocześnie – minimum 1 rok.
  • Wysoki poziom zdolności interpersonalnych.
  • Umiejętność skutecznego rozwiązywania problemów, dokładność i terminowość w wykonywaniu obowiązków.
  • Umiejętność obsługi komputera oraz środowiska MS Office – poziom zaawansowany.
  • Doświadczenie zawodowe w branży ceramicznej - mile widziane.
  • Wykształcenie minimum średnie - mile widziane wyższe.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym - mile widziana.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość rozwoju zawodowego.
  • Dodatkowe benefity: karta Multisport, ubezpieczenie.
  • Bardzo interesującą pracę w dynamicznym środowisku.
  • Zdobycie cennych umiejętności i doświadczenia zawodowego.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim.

P.H. Podlasiak A. Cylwik

Nasza firma od ponad 20 lat należy do grona najlepszych przedsiębiorstw handlowych na rynku białostockim. Jesteśmy producentem ceramiki i armatury sanitarnej. W związku z dynamicznym rozwojem działalności, poszukujemy kandydatów do pracy w dziale hurtowym.

Doradca w Biurze Obsługi Klienta Hurtowego, Białystok