Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca w Biurze Obsługi Klienta Hurtowego

P.H. Podlasiak A. Cylwik

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za efektywne i profesjonalne funkcjonowanie Biura Obsługi Klienta Hurtowego.

  • Kontakt telefoniczny z kontrahentami w celu rozwiązywania bieżących problemów oraz obsługa posprzedażowa.

  • Wsparcie w obsłudze zamówień.

  • Obsługa klientów w zakresie spraw technicznych i handlowych.

  • Kontrola narzędzi informatycznych służących do komunikacji z klientem (panel B2B, inne) oraz odpowiedzialność za ich prawidłowe funkcjonowanie.

  • Ścisła współpraca oraz komunikacja z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze klienta (obsługa telefoniczna, bezpośrednia) - minimum 1 rok.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu z kilkoma zadaniami jednocześnie – minimum 1 rok.

  • Wysoki poziom zdolności interpersonalnych.

  • Umiejętność skutecznego rozwiązywania problemów, dokładność i terminowość w wykonywaniu obowiązków.

  • Umiejętność obsługi komputera oraz środowiska MS Office – poziom zaawansowany.

  • Doświadczenie zawodowe w branży ceramicznej - mile widziane.

  • Wykształcenie minimum średnie - mile widziane wyższe.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym - mile widziana.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość rozwoju zawodowego.

  • Dodatkowe benefity: karta Multisport, ubezpieczenie.

  • Bardzo interesującą pracę w dynamicznym środowisku.

  • Zdobycie cennych umiejętności i doświadczenia zawodowego.

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim.

Nasza firma od ponad 20 lat należy do grona najlepszych przedsiębiorstw handlowych na rynku białostockim. Jesteśmy producentem ceramiki i armatury sanitarnej. W związku z dynamicznym rozwojem działalności, poszukujemy kandydatów do pracy w dziale hurtowym.

Przewiń do profilu firmy