Ta oferta pracy jest nieaktualna od 579 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca w Biurze Obsługi Klienta

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-02-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Admiral tax

    Masz zdolności organizacyjne i lubisz mieć wszystko poukładane? Lubisz rozwiązywać problemy, a rozmowa z ludźmi sprawia Ci przyjemność? Właśnie Ciebie szukamy!

    Zajmujemy się optymalizowaniem kosztów polskich przedsiębiorców, wspierając polskie firmy przy zakładaniu i prowadzeniu spółek w Wielkiej Brytanii (poznaj nas na www.admiral.tax). Dwunastoletnie doświadczenie na rynkach brytyjskim i polskim pozwoliło nam na opracowanie efektywnych metod planowania podatkowego.

    W związku z rosnącym zainteresowaniem naszymi usługami poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków
    Region: małopolskie
    Numer referencyjny: BOK/02/2017

    Doradca w Biurze Obsługi Klienta zajmuje się obsługą posprzedażową klientów firmy, dba o terminową realizację usług, stanowi wsparcie działu obsługi księgowej i jest odpowiedzialny za skuteczną komunikację z klientami. Dodatkowo ma możliwość poznania brytyjskiego systemu podatkowego oraz zasad funkcjonowania i działalności międzynarodowych przedsiębiorstw.

    Zadania:

    • Telefoniczna i emailowa obsługa obecnych klientów firmy
    • Realizacja usług dla klientów firmy
    • Dbanie o obieg dokumentów wewnątrz firmy
    • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
    • Współpraca z innymi działami firmy
    • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami
    • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

    Wymagania:

    • Doświadczenie w obsłudze klienta
    • Dobra organizacja pracy i systematyczność
    • Komunikatywność
    • Chęć do pracy i rozwoju
    • Pozytywne nastawienie do nauki
    • Znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Wdrożenie w procedury firmy
    • Szkolenia
    • Jasną ścieżkę rozwoju zawodowego
    • Pracę w przyjaznej atmosferze z zachodnią kulturą pracy
    • Przyjaznego szefa otwartego na pomysły pracowników
    • Pracę biurową w wygodnej lokalizacji: ul. Wadowicka 8A

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dołączanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, zgodnie  z  przepisami Ustawy z dnia  29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz do ich poprawiania. Przyjmuję do wiadomości, że podanie moich danych jest dobrowolne".