Oferta pracy

Doradca w biurze obsługi klienta serwisu samochodów

Tandem Sp. z o.o. - Salon Renault

  • Czeladzka 67, Będzin
    Będzin, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Czeladzka 67

Będzin

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednia obsługa klientów w serwisie, związana z przyjęciem samochodu na serwis i jego późniejszym wydaniem po naprawie,

  • Otwieranie, prowadzenie, zamykanie oraz rozliczanie zleceń serwisowych,

  • Nadzorowanie procesu naprawy (kontakt z Klientem)

Nasze wymagania

  • Znajomość budowy samochodów

  • Dobry kontakt z klientem

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, lub obsłudze Klienta

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne, związane z motoryzacją

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na cały etat w oparciu o umowę o pracę,

  • terminowe wynagrodzenie oparte na podstawie i premii uzależnionej od indywidualnych wyników pracy,

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje, wewnętrzne i zewnętrzne

  • dobre wejście - kompleksowy proces adaptacyjny

Autoryzowany Dealer Samochodowy TANDEM Sp. z o.o

Zatrudni na stanowisko: Specjalista ds Kadrowo-księgowych

Przewiń do profilu firmy