Specjalista w branży OZE systemy grzewcze i instalacje fotowoltaiczne

NASWOIM sp. z o.o.O firmie

6 500‐15 000 zł netto (+ VAT) / mies.
  • Ostrów Wielkopolski, Kalisz

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie klientów oraz partnerów handlowych na terenie Wielkopolski

  • rzetelna obsługa powierzanych leadów

  • sprzedaż produktów z aktualnej oferty firmy

  • realizacja założonych celów sprzedażowych

  • akcje marketingowe: prezentacje produktowe, aktywne działania na forach branżowych, organizacja eventów branżowych

Nasze wymagania

  • chęć do osiągania ponadprzeciętnych sukcesów w sprzedaży

  • prawo jazdy kat B

  • otwartość, odwaga i pełne zaangażowanie

  • samodyscyplina oraz samodzielność w działaniu

  • entuzjastyczne podejście do zmian

  • umiejętność "zarażania" ludzi swoimi pomysłami i aktywnościami

Mile widziane

  • znajomość branży budowlanej oraz OZE

To oferujemy

  • pas Startowy- wsparcie w postaci wynagrodzenia zasadniczego, wypłacane przez pierwsze 3 miesiące oraz onboarding z pełnym wsparciem lidera

  • pracę na samodzielnym stanowisku w najbardziej rozwojowej branży w Polsce

  • możliwość budowania swoich struktur sprzedażowych i zarządzania zespołem

  • samochód służbowy

  • szkolenia produktowe oraz sprzedażowe

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

NASWOIM sp. z o.o.

Od 2014 roku działamy w branży budowlanej, grzewczej i OZE. Jesteśmy otwarci na Klientów z całego kraju. Oferujemy nowoczesne systemy grzewcze i instalacje fotowoltaiczne.

Promujemy ideę darmowego, ekologicznego ogrzewania domu za pomocą energii słonecznej – połączeniu opartym na foliach grzewczych promiennikowych lub powietrznej pompie ciepła z zamontowaną instalacją fotowoltaiczną.

Dokładamy wszelkich starań, aby dynamicznie rozwijać poszczególne usługi. Ponadto jesteśmy dystrybutorem wielu renomowanych, czołowych marek na rynku branży OZE i grzewczej. Współpracujemy także projektantami, architektami czy producentami domów drewnianych, prefabrykowanych i ekologicznych.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,

odwiedź naszą stronę internetową: www.naswoim.com.pl

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy