Logo Pracuj.pl

Doradca w Centrum Napraw Powypadkowych

Grupa Cichy-Zasada sp. z o.o. sp. j.O firmie

  • Modlniczka (pow. krakowski)
    Modlniczka (pow. krakowski), małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kompleksową obsługę recepcji działu blacharsko-lakierniczego
  • zgłaszanie szkód komunikacyjnych, kompletacja dokumentacji dotyczącej szkód
  • zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów
  • obsługę klientów działu zgodnie z procesami zasadniczymi producenta
  • koordynacja pracy biura i warsztatu
  • wynajem samochodów zastępczych dla klientów

Nasze wymagania

  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej ,
  • Umiejętność pracy w zespole

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • przyjazna atmosfera i dodatkowe świadczenia socjalne

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wysokiej kultura osobistej, otwartości oraz rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych,
  • motywacji do pracy oraz zaangażowania,
  • sprawnej obsługi programów pakietu MS Office,
  • gotowości do zdobywania wiedzy i nowych umiejętności,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Doradca w Centrum Napraw Powypadkowych, Modlniczka (pow. krakowski)