Oferta pracy

Doradca w Centrum Wina

AMBRA BRANDS Sp. z o.o.

  • aleja Jana Pawła II 82, Śródmieście, Warszawa, rondo Daszyńskiego 2B, Wola, Warszawa, Aleje Jerozolimskie 148, Ochota, Warszawa, Puławska 336, Ursynów, Warszawa

  • ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów i wsparcie w doborze wina oraz innych alkoholi premium,

  • Realny wpływ na realizację planów sprzedażowych,

  • Dbanie o ekspozycję i uzupełnianie asortymentu,

  • Utrzymanie porządku i czystości w sklepie,

  • Utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy i dobrych relacji z klientami.

Nasze wymagania

  • Uśmiech i pozytywne nastawienie,

  • Inicjatywa i zaangażowanie,

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami,

  • Chęć do nauki i otwartość na zdobywanie wiedzy o winie (i nie tylko),

  • Doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stabilność zatrudnienia (w trakcie pandemii udało nam się zachować wszystkie miejsca pracy, nasze sklepy były otwarte, nawet w przypadku zamknięcia galerii handlowych)

  • Stałą formę współpracy (umowa o pracę)

  • System premiowy uzależniony od wyniku zespołu

  • Szkolenia umożliwiające zdobycie wiedzy winiarskiej od podstaw z możliwością jej ciągłego pogłębiania

  • Szkolenia produktowe połączone z degustacją

  • Rozwój kompetencji sprzedażowych i jakości obsługi klienta

  • Jasną i rozpisaną ścieżkę rozwoju osobistego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

  • Biblioteka w wersji online

  • Dofinansowanie do okularów korekcyjnych

  • E-learning językowy

Sieć specjalistycznych sklepów CENTRUM WINA oferuje klientom wina z ponad 50 regionów świata.

Jesteśmy obecni w największych miastach Polski. Nieważne ile masz lat, jeżeli jesteś ciekawy świata, emanujesz pozytywną energią, lubisz pracę z ludźmi, a do nowych wyzwań podchodzisz z pasją i uśmiechem, to szukamy właśnie CIEBIE!

W skład naszej organizacji biznesowej oprócz handlu tradycyjnego i nowoczesnego wchodzi również własna sieć ponad 30 sklepów specjalistycznych Centrum Wina/Distillers Limited, które znajdują się w większych miastach na terenie całej Polski. Ponadto w ramach działalności HoReCa dostarczamy wina i alkohole do ponad 1500 hoteli i restauracji.

Przewiń do profilu firmy

Poznaj nas

Nieważne ile masz lat, jeżeli jesteś ciekawy świata, emanujesz pozytywną energią, lubisz pracę z ludźmi, a do nowych wyzwań podchodzisz z pasją i uśmiechem, to szukamy właśnie CIEBIE!

Pamiętaj, ciekawa praca - nie zna wieku!

Zapraszamy do naszego zespołu w pełną przygód podróż po smakach całego świata!