Doradca w Centrum Wina

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-01-30
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 2019-03-01)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CENTRUM WINA to wiodąca marka dystrybucyjna należąca do AMBRA BRANDS - lidera rynku wina w Polsce. Grupa AMBRA to czołowy producent, importer i dystrybutor win w Europie Środkowej i Wschodniej. Sieć specjalistycznych sklepów CENTRUM WINA oferuje klientom wina z ponad 50 regionów świata. Jesteśmy obecni w największych miastach Polski.

    Wierzymy, że tajniki świata wina nie są zarezerwowane tylko dla wybranych. Dzielimy się naszą wiedzą o winie, pasją i doświadczeniem.

    Nieważne ile masz lat, jeżeli jesteś ciekawy świata, emanujesz pozytywną energią, lubisz pracę z ludźmi, a do nowych wyzwań podchodzisz z pasją i uśmiechem, to szukamy właśnie CIEBIE!

    Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    JAKIE ZADANIA CZEKAJĄ NA CIEBIE?

    • obsługa klientów i wsparcie w doborze wina oraz innych alkoholi premium
    • realny wpływ na realizację planów sprzedażowych
    • dbanie o ekspozycję i uzupełnianie asortymentu
    • utrzymanie porządku i czystości w sklepie
    • utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy i utrzymywanie dobrych relacji z klientami

    JAKIE SĄ NASZE OCZEKIWANIA?

    • uśmiech i pozytywne nastawienie
    • inicjatywa i zaangażowanie
    • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami
    • chęć do nauki i otwartość na zdobywanie wiedzy o winie (i nie tylko)
    • doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem

    JAKIE KORZYŚCI OFERUJEMY?

    • stałą formę współpracy (umowa o pracę)
    • system premiowy uzależniony od wyników zespołu
    • bogaty pakiet benefitów
    • szkolenia umożliwiające zdobycie wiedzy winiarskiej od podstaw z możliwością jej ciągłego pogłębiania
    • szkolenia produktowe połączone z degustacją
    • szkoleniowe wyjazdy do winnic
    • rozwój kompetencji sprzedażowych i jakości obsługi klienta
    • atrakcyjne promocje i rabaty pracownicze na produkty firmy

    Zapraszamy do naszego zespołu w pełną przygód podróż po smakach całego świata!