OEX Cursor S.A.

Doradca w punkcie kredytowym

OEX Cursor S.A. O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ważna jeszcze 8 dni
    do: 22 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż produktu bankowego

  • realizacja planów sprzedażowych

  • bezpośrednia praca z Klientem w hali sprzedaży

  • aktywne promowanie i przedstawianie oferty

Nasze wymagania

  • rozwinięte umiejętności sprzedażowe

  • miła aparycja, łatwość w nawiązywaniu kontaktów z innymi ludźmi i pozytywne nastawienie do wykonywanych zadań

  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • dobra organizacja czasu pracy, samodzielność oraz konsekwencja w dążeniu do osiąganych celów

  • znajomość podstawowych technik sprzedaży

Mile widziane

  • doświadczenie w sprzedaży

  • status studenta

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • pracę dla międzynarodowego klienta

  • miłą atmosferę pracy

  • komfortowe warunki pracy

  • umowę zlecenie, pracę w tygodniu i w weekendy zgodnie z ustalonym grafikiem

  • profesjonalne szkolenia (przed rozpoczęciem pracy płatne - 3 dniowe online)

OEX Cursor S.A. jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i marketingu. Aktualnie prowadzimy proces rekrutacyjny dla naszego Klienta, jednego z największych Banków w Polsce. Dołączając do naszego zespołu masz pewność, że Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje