Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1316 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca w Punkcie Obsługi Klienta - dla studentów

  • Czeladź, śląskie
  • Asystent
  • 2015-02-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Specjalizujemy się w usługach doradztwa personalnego, rekrutacji, outsourcingu pracowniczym i restrukturyzacjach w obszarze HR. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, a 35 000 osób miesięcznie za naszym pośrednictwem znajduje zatrudnienie w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej.
    Spółka Finance Care, należąca do Grupy Work Service, świadczy dedykowane usługi outsourcingowe dla banków i towarzystw ubezpieczeniowych.

    Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1767

    Finance Care Sp. o.o. to spółka specjalizująca się w świadczeniu usług outsourcingowych na rzecz banków oraz towarzystw ubezpieczeniowych. Czynnie działamy na rynku  od 1999 r., a wśród naszych Klientów znajdują się wiodące instytucje finansowe.
    W związku z projektem rekrutacyjnym realizowanym  we współpracy z jednym z największych Banków w Polsce, poszukujemy osób do pracy na stanowisko

    Miejsce pracy: Czeladź
    DPOK/Czeladź

    Zadania na stanowisku:

    • Aktywna obsługa klientów ubiegających się o kredyt ratalny, weryfikacja zdolności kredytowej, sprzedaż umów kredytowych,
    • Aktywna sprzedaż produktów bankowych w tym kart kredytowych, ubezpieczeń oraz innych produktów finansowych i ubezpieczeniowych dostępnych w ofercie Banku,
    • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych,
    • Budowanie trwałych relacji z klientami,
    • Dobór oferty adekwatnej do potrzeb klienta,

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenie minimum średnie,
    • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych,
    • Samodzielność, rzetelność, skrupulatność, odpowiedzialność, obowiązkowość
    • Orientacja na klienta oraz dążenia do realizacji założonych celów
    • Mile widziane doświadczenie w kontaktach z klientem

    Oferujemy:

    • Współpraca z młodym, dynamicznym zespołem
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Atrakcyjny system premiowy zależny od wyników pracy
    • Pakiet motywacyjno – lojalnościowy
    • Praca w weekendy + ewentualnie w tygodniu
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Finnance Care Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu."