Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca w Salonie Sprzedaży

POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna

  • Stara Stocznia 12, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Stara Stocznia 12

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klienta w firmowym Salonie Sprzedaży Clarena

  • ścisła współpraca w salonie z zespołem szkoleniowców -kosmetologów

  • obsługa kalendarza szkoleń, kontakt z klientami profesjonalnymi

  • dbałość o poprawny wizerunek firmy i dobre relacje z klientami

  • budowanie trwałych relacji z klientem profesjonalnym i detalicznym

  • rozliczanie kasy, tworzenie raportów dobowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta

  • miła aparycja, kontaktowość, troska o dobre relacje z klientem

  • umiejętność obsługi komputera w środowisku MS Office

  • doświadczenie w branży Beauty mile widziane

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w nowoczesnym oddziale w Gdańsku

  • profesjonalne szkolenie wstępne i produktowe w siedzibie głównej w Wilczycach pod Wrocławiem

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia szerokiego doświadczenia

  • atrakcyjny system wynagrodzeń, uwzględniający pensję zasadniczą oraz prowizję

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pakiet dodatkowych świadczeń: ubezpieczenia grupowe, karta Multisport, zniżki pracownicze

O nas

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Popławska Group sp. jawna do naszego zespołu poszukujemy doradcy handlowego w dziale sprzedaży. Nasza firma powstała z pasji do tworzenia. W branży kosmetycznej pod marką Clarena działamy od 1996 roku. Firma to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą i wspierają się wzajemnie. Oferujemy pracę w nowoczesnym oddziale firmy w Gdańsku, a także możliwość stałego rozwoju.