Ta oferta pracy jest nieaktualna od 215 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca w sklepie motoryzacyjnym

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Petrostar

    Jesteśmy największą w województwie mazowieckim specjalistyczną siecią sklepów motoryzacyjnych z chemią samochodową. Istniejemy od 2007 r. i od tamtej pory oferujemy oleje, płyny eksploatacyjne, chemię, rewitalizanty, akumulatory, materiały eksploatacyjne do wszystkich marek samochodów osobowych i ciężarowych, motocykli, skuterów, quadów, rowerów i łodzi. W 2009 r. otworzyliśmy pierwszy sklep detaliczny na Pradze. Ze względu na ogromne zainteresowanie naszą ofertą oraz atrakcyjne ceny cały czas rozwijamy sieć sklepów stacjonarnych. W tym momencie posiadamy już 5 sklepów w Warszawie. Chcielibyśmy, aby w najbliższym czasie każdy mieszkaniec stolicy miał możliwość odwiedzenia oddziału w bliskiej okolicy miejsca zamieszkania. Oprócz sprzedaży detalicznej współpracujemy z warsztatami, firmami transportowymi, sklepami i hurtowniami. Naszymi dostawcami są oficjalni dystrybutorzy jak również importerzy z wieloletnim doświadczeniem w branży.

    Doradca w sklepie motoryzacyjnym sieci Petrostar

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska: doradca

    • obsługa klientów stacjonarnych oraz internetowych w sklepie nr 2 W-wa Mokotów
    • sprzedaż olejów, chemii, filtrów, akumulatorów oraz innych akcesoriów motoryzacyjnych
    • przyjmowanie towarów i wprowadzanie faktur
    • zamawianie towaru od dostawców i z innych sklepów naszej firmy
    • obsługa sklepu internetowego i zamówień allegro

    Wymagania:

    • mile widziane doświadczenie w branży oraz studia związane z branżą motoryzacyjną lub handlem
    • podstawowa znajomość allegro, Facebook
    • komunikatywność
    • dobra organizacja pracy i sumienność
    • umiejętność pracy w zespole
    • dobra znajomość obsługi komputera, w tym MS office
    • mile widziane zaangażowanie i optymizm ;)

    Oferujemy:

    • umowa o pracę
    • motywujący system premiowy
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • szkolenia branżowe
    • przyjazną atmosferę w pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Petrostar z siedzibą w Warszawa, Radzymińska 53 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Petrostar z siedzibą w Warszawa przy ul. Radzymińska 53. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.