Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca w zakresie ubioru

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 16.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

    Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

    Dla naszego klienta, sieci salonów premium oferującej meble oraz artykuły wyposażenia domu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Doradca w zakresie ubioru (marka Premium)
    Workplace: Wrocław
    Numer Referencyjny: AS/WRO/DORADCA

    Zakres obowiązków:

    • Profesjonalna obsługa klientów;
    • Dbanie o czystość oraz o wystrój salonu sprzedaży;
    • Przyjmowanie i wykładanie towaru;
    • Obsługa kasy fiskalnej;
    • Dbanie o należytą ekspozycję towarów;
    • Realizacja założonych celów sprzedażowych.

    Wymagania:

    • Podstawowa znajomość obsługi komputera, terminala płatniczego;
    • Dyspozycyjność, motywacja do pracy;
    • Komunikatywność i umiejętność budowania relacji;
    • Doświadczenie w sprzedaży odzieży – mile widziane;
    • Znajomość języka angielskiego – mile widziane.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę lub umowę zlecenie;
    • Elastyczny czas pracy;
    • Atrakcyjny system wynagrodzeń;
    • Pakiet szkoleń startowych;
    • Przyjazną, rodzinną atmosferę;
    • Jasne zasady zatrudnienia i wynagrodzeń;
    • Wyjazdy służbowe;
    • Atrakcyjne benefity dla pracowników: zniżki dla pracowników na asortyment sklepu, raz na 3 miesiące jest możliwość wyboru 3 rzeczy za darmo.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w bazie danych Lobo sp. z o.o. sp. k. oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"