Oferta pracy

DdsOK/ZS/01/21

Doradca w Zespole Infolinii Przychodzącej

TUiR WARTA S.A.O firmie

  • Murckowska 14, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ważna jeszcze 16 dni
    do: 09 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

TUiR WARTA S.A.

Murckowska 14

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • odbieranie telefonów od naszych klientów - pomagasz, nie sprzedajesz,

  • przyjmowanie zgłoszeń szkód i udzielanie informacji o etapie ich realizacji,

  • udzielanie informacji nt. zawartych polis oraz produktów ubezpieczeniowych Warty oraz dostępnej oferty ubezpieczeniowej firmy,

Nasze wymagania

  • lubisz rozmawiać i pomagać ludziom?

  • chętnie uczysz się nowych rzeczy?

  • swobodnie posługujesz się komputerem?

  • szukasz możliwości rozwoju?

To oferujemy

  • wiedzę i umiejętności praktyczne, które pozwolą Ci dobrze wystartować,

  • umowę zlecenie z realną możliwością przejścia na umowę o pracę już w pierwszych miesiącach pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie już od pierwszego dnia (także za czas poświęcony na szkolenia),

  • wpływ na wysokość Twojej wypłaty - gwarantowaną stawkę godzinową plus premię zależną od wyników,

  • dogodne godziny pracy - u nas nie będziesz pracować w nocy, w niedziele czy święta,

  • możliwość udziału w innowacyjnych projektach i awansu w strukturach firmy,

  • zniżki na produkty WARTY i HDI,

  • świetną atmosferę i udział w ciekawych aktywnościach organizowanych przez firmę,

  • nieformalny dress code.

  • możliwość pracy w systemie hybrydowym: praca w biurze + praca zdalna.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne