Oferta pracy

Konsultant w zespole podatkowym

UNIBEP S.A.O firmie

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo i konsultacje na rzecz komórek organizacyjnych spółki w bieżących kwestiach podatkowych, krajowych i międzynarodowych

  • Opracowywanie wniosków o indywidualne interpretacje podatkowe

  • Opracowywanie innych pism w sprawach podatkowych

  • Współpraca z zewnętrznymi doradcami podatkowymi – krajowymi i zagranicznymi

  • Reprezentowanie spółki w postępowaniach i kontrolach podatkowych, celno-skarbowych.

  • Wsparcie w kwestiach z zakresu cen transferowych

  • Opiniowanie podatkowe projektów umów zawieranych przez spółkę

  • Monitorowanie bieżących, polskich przepisów podatkowych i informowanie właściwych jednostek organizacyjnych Spółki o zmianach mających istotny wpływ na działalność Spółki

  • Udział w procesach raportowania schematów cen transferowych i innych podatkowych obowiązkach sprawozdawczych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w wykonywaniu czynności objętych zakresem doradztwa podatkowego na rzecz spółek – min. 3 lata

  • Wiedza w zakresie cen transferowych

  • Wykształcenie wyższe na kierunku: prawo i/lub ekonomia, finanse i rachunkowość

  • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – B2/C1

  • Umiejętność korzystania z pakietu MS Office, oprogramowania LEX

  • Samodzielność, komunikatywność, umiejętność szybkiego uczenia się, pracy w zespole, nastawienie na rozwój,

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy, umiejętność reagowania na dynamiczne zmiany

  • Mile widziana - Wiedza praktyczna międzynarodowych kwestii podatkowych, doświadczenie w prowadzeniu szkoleń

  • Dużym atutem będzie tytuł doradcy podatkowego

To oferujemy

  • Pracujemy w godzinach 7.00-15.00

  • Miejsce pracy w zależności od preferencji oraz dostępności pracownika - w Bielsku Podlaskim i/lub w Białymstoku

  • Zapewniamy stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • W przypadku dojazdów do Bielska - oferujemy bezpłatny transport firmowym autobusem w obie strony

  • Szersza oferta w informacji poniżej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne