Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca w Zespole Wsparcia Sprzedaży

Banking Retail System Sp. z o.o.

Rotmistrza Witolda Pileckiego 67

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne wspieranie sieci sprzedaży (Pośrednicy Finansowi) w procesach kredytowych kilkunastu banków znajdujących się w ofercie Banking Retail System,

  • Zarządzanie relacjami biznesowymi z naszymi Parterami w zakresie oferowanych produktów,

  • Współpraca z Bankami i instytucjami finansowymi w procesowanych wnioskach kredytowych i leasingach

  • Kompletowanie dokumentacji kredytowych,

  • Uruchamianie kredytów w procesach online,

  • Aktywny udział w tworzeniu nowych innowacyjnych rozwiązań na rynku pośrednictwa finansowego.

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum 1 roczne doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku ; Doradcy Biznesowego w banku lub instytucji finansowej / analityka kredytowego/ specjalisty ds. wsparcia sprzedaży

  • Posiadasz doświadczenie w pracy z wnioskami kredytów gotówkowych i firmowych,

  • Masz wiedzę z zakresu dokumentacji kredytowej (klienci biznesowi),

  • Mile widziane doświadczenie w zakresie procesowania kredytów hipotecznych

  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz analityczne,

  • Masz determinację i motywację do działania,

  • Cechujesz się komunikatywnością oraz umiejętnością pracy w zespole,

  • Cechujesz się sumiennością w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

To oferujemy

  • Umowę o pracę wraz z systemem premiowym,

  • Atrakcyjną podstawę wynagrodzenia,

  • Niezbędne narzędzia pracy – telefon, laptop,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwój osobisty.

Banking Retail System to jeden z najszybciej rozwijających się operatorów bankowych – świadczący usługi dla ponad 2000 Partnerów Biznesowych działających w obszarze pośrednictwa kredytowego.

W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór ofert banków i firm pożyczkowych.

Nasi Partnerzy Biznesowi i doradcy kredytowi cenią nas za atrakcyjny systemy prowizyjny – najlepsze stawki na rynku płacone od ręki, profesjonalne wsparcie i doradztwo, innowacyjne programy motywacyjne i konkursy dla współpracujących z nami firm pośrednictwa kredytowego

Naszym celem jest bycie najbardziej cenionym i zaufanym Operatorem Bankowym na rynku pośrednictwa finansowego w Polsce.

Przewiń do profilu firmy