Oferta pracy

Doradca Weterynaryjny

Nestlé Polska S.A. O firmie

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

W Nestlé dzięki wiedzy, zaangażowaniu i współpracy naszych specjalistów skutecznie osiągamy wspólne cele. Nasze perspektywy rozwoju oraz atmosfera wsparcia pozwolą Ci realizować się każdego dnia.
Dołącz do nas. Wykorzystaj swoje kompetencje i nasze możliwości, aby zmieniać jutro.

w Dziale Nestlé Purina
na terytorium województw: mazowieckie, lubelskie, łódzkie, podlaskie

  • Analiza rynku weterynaryjnego poprzez określanie znaczenia zakładów leczniczych dla zwierząt (punkty weterynaryjne, gabinety, lecznice, kliniki, ośrodki uniwersyteckie) na terenie województw: mazowieckie, lubelskie, łódzkie, podlaskie.
  • Wizytowanie ww. punktów na podległym terenie zgodnie z cyklicznymi planami i promowanie marek Nestle Purina.
  • Współpraca z lokalnymi dystrybutorami produktów Nestlé Purina.
  • Koordynacja sprzedaży produktów we współpracy z Kierownikiem Kanału Weterynaryjnego Nestlé Purina.
  • Rozszerzanie oferty produktowej w obecnych placówkach i pozyskiwanie nowych lecznic weterynaryjnych rekomendujących i sprzedających produkty Nestlé Purina.
  • Szkolenie pracowników zakładów leczniczych dla zwierząt w zakresie prawidłowego żywienia zwierząt i roli, jaką mogą w tym odegrać produkty Nestlé Purina.
  • Prowadzenie prezentacji na seminariach regionalnych i organizowanie prezentacji w zakładach leczniczych dla zwierząt oraz ośrodkach uniwersyteckich.
  • Aktywny udział w organizacji kongresów i konferencji weterynaryjnych.
  • Utrzymywanie najwyższego poziomu wiedzy o zasadach prawidłowego żywienia zwierząt, produktach Nestlé Purina i ich bezpośredniej konkurencji.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Samochód i telefon służbowy,
  • Konkurencyjny pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, Fundusz Emerytalny, Fundusz Socjalny, Karta Multisport,
  • Rozwój kompetencji sprzedażowych poprzez program dedykowanych szkoleń wewnętrznych,
  • Możliwość budowania doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
    z branży FMCG o najwyższych standardach pracy,
  • Atmosferę pracy opartą na szacunku, profesjonalizmie i życzliwości.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wyższego wykształcenia: zootechnika, biologia, medycyna weterynaryjna lub inne pokrewne kierunki przyrodnicze.
  • Chęci do pracy w dynamicznie rozwijającym się biznesie zoologiczno - weterynaryjnym firmy Nestle
  • Chęci do rozwijania kompetencji i umiejętności z zakresu technik sprzedaży i prezentacji.
  • Entuzjazmu oraz motywacji do realizacji oczekiwanych celów.
  • Systematyczności, łatwości nawiązywania kontaktów, ukierunkowania na wynik.
  • Aktywności, mobilności i dyspozycyjności.
  • Dobrej znajomości języka angielskiego.
  • Umiejętności obsługi komputera i pakietu MS Office.
  • Prawa jazdy kategorii B.

  • Umowa
    o pracę
    Bezpieczeństwo zatrudnienia
  • Opieka
    medyczna
    Zdrowie
    cały rok
  • Fundusz socjalny (Multisport, dofinansowanie urlopu)
    Czas dla siebie
  • Fundusz
    emerytalny
    Zabezpieczenie przyszłości
  • Budowanie
    doświadczenia
    Odpowiedzialne
    projekty i zadania
  • Praca
    zdalna
    Komfortowa
    praca z domu
  • Elastyczne
    godziny pracy
    Dopasowanie
    do potrzeb
  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie
    Smacznie
    i zdrowo
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Jeśli powyższy opis Cię zainteresował nie zwlekaj i wyślij do nas swoje zgłoszenie klikając przycisk Aplikuj. Czekamy na Twoje zgłoszenie. Zapraszamy również do aplikowania poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie www.nestle.pl w zakładce kariera. Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Ogłoszenie archiwalne