Doradca Wizerunku - Sprzedawca

pawo-men sp. z o.o. sp.kO firmie

pawo-men sp. z o.o. sp.k

Krakowskie Przedmieście 6

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna i zgodna ze standardami firmy obsługa Klienta;

  • badanie potrzeb Klientów i budowanie długotrwałych relacji z nimi;

  • dbanie o porządek i wystrój salonu;

  • przygotowanie produktów do sprzedaży;

  • aktywne uczestniczenie w realizacji planów sprzedażowych;

  • współpraca z zespołem salonu i wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego;

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obsłudze Klienta;

  • doświadczenie w sprzedaży (mile widziane w branży odzieżowej);

  • otwartość i pozytywne nastawienie do życia;

  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów;

  • kreatywność i zaangażowanie w pracę;

  • mile widziane zainteresowanie modą (trendami, nowinkami ze świata mody);

To oferujemy

  • umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;

  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa oraz system premiowy od sprzedaży;

  • możliwość rozwoju oraz wewnętrznego awansu;

  • konkursy dla pracowników firmy PAWO;

  • pakiet szkoleń startowych oraz wsparcie na każdym etapie pracy;

  • szkolenie z doradztwa w zakresie wizerunku;

  • możliwość rozwijania umiejętności w zakresie stylizacji, ekspozycji;

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

PAWO to POLSKA marka. Z pasją kreujemy wizerunek nowoczesnego mężczyzny. Nasze salony zlokalizowane są w najbardziej prestiżowych galeriach handlowych w Polsce. Wierzymy w potencjał naszych pracowników, dlatego wspieramy każdego, kto chce podejmować nowe wyzwania.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje