Oferta pracy

Doradca Wizerunku – Sprzedawca w salonie mody męskiej PAWO

pawo-men sp. z o.o. sp.kO firmie

  • Piła

    Piła, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie trwałych relacji z Klientami w oparciu o najwyższe standardy obsługi

  • Rozpoznawanie oraz kreowanie potrzeb Klientów

  • Planowanie i organizacja pracy działu zgodnie z potrzebami biznesowymi

  • Dbanie o wystrój salonu, zgodnie z standardami i wytycznymi VM

  • Utrzymywanie kluczowych wskaźników sprzedaży na wymaganym poziomie

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w handlu i obsłudze Klienta

  • Doskonałych umiejętności interpersonalnych oraz chęci do rozwoju i poszerzania swojej wiedzy

  • Umiejętności dzielenia się wiedzą z innymi

  • Dobrej organizacji oraz zdolności do ustalania priorytetów w zależności od potrzeb

  • Rozwiniętych zdolności sprzedażowych i umiejętności zarządzania biznesem z uwzględnieniem aktualnych trendów w modzie,

To oferujemy

  • umowę na pełen etat – na start

  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa oraz atrakcyjne premie,

  • pakiet szkoleń startowych – wszystkiego Cie nauczymy,

  • możliwość rozwijania umiejętności w zakresie doradztwa, stylizacji oraz ekspozycji,

  • wsparcie na każdym etapie pracy,

  • rabaty pracownicze.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

pawo-men sp. z o.o. sp.k

PAWO to POLSKA marka. Z pasją kreujemy wizerunek nowoczesnego mężczyzny. Nasze salony zlokalizowane są w najbardziej prestiżowych galeriach handlowych w Polsce. Wierzymy w potencjał naszych pracowników, dlatego wspieramy każdego, kto chce podejmować nowe wyzwania.

Przewiń do profilu firmy