Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca zawodowy/biznesowy

Małopolska Agencja Rozwoju RegionalnegoO firmie

  • Nowy Sącz

    Nowy Sącz, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne i samodzielne pozyskiwanie nowych Kandydatów do projektów na terenie Nowego Sącza i powiatu nowosądeckiego,

  • spotkania z Kandydatami, rozpoznanie potrzeb, prezentacja oferty,

  • przygotowanie i zawieranie umów z Kandydatami, pracodawcami i firmami szkoleniowymi,

  • przeprowadzenie Indywidualnego Planu Działania oraz objęcie wsparciem doradczym Uczestników projektów,

  • terminowa i poprawna merytorycznie realizacja powierzonych zadań i obowiązków.

Nasze wymagania

  • posiadanie 200 godzin doświadczenia w świadczeniu usług doradztwa zawodowego, lub

  • ukończone studia psychologiczne, pedagogiczne, zarządzania zasobami ludzkimi lub studia podyplomowe w obszarze doradztwa zawodowego lub inne wykształcenie (preferowane ekonomiczne) oraz minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w dziedzinie doradztwa zawodowego,

  • posiadanie wiedzy w zakresie form prowadzenia działalności gospodarczej, form rozliczania z urzędem skarbowym,

  • doświadczenie i wysoko rozwinięte umiejętności samodzielnego pozyskiwania Kandydatów do projektów w ww. obszarze,

  • doświadczenie w zakresie pozyskiwania klientów w obszarze pożyczek/kredytów – będzie dodatkowym atutem,

  • wysoka motywacja do realizacji celów rekrutacyjnych i obsługi Uczestników projektów,

  • doskonałe zdolności prezentacyjne i komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole,

  • samodzielność i kreatywność,

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,

  • znajomość środowiska MS Windows z pakietem Office,

  • prawo jazdy kat „B”,

  • znajomość języka angielskiego - będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej instytucji,

  • niezbędne narzędzia do pracy,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • sympatyczną atmosferę pracy,

  • możliwość rozwoju osobistego i zdobycia cennych doświadczeń zawodowych,

  • pakiet świadczeń socjalnych.

O nas

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. z siedzibą w Krakowie jest wiodącą instytucją, działającą na rzecz rozwoju regionalnego, jednym z najpoważniejszych partnerów instytucji centralnych i samorządu województwa

w kształtowaniu polityki innowacyjnego rozwoju regionu. MARR S.A. specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorstw, zapewniając kompleksowy know-how i nowoczesne rozwiązania finansowe. Świadczy usługi w zakresie pozyskiwania środków unijnych, jak i pomaga efektywnie inwestować w Małopolsce.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj teraz w terminie do 15 marca 2021 r. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.