Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Zawodowy

Work Service

  • Łódź

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 7 lat temu
  • Specjalista

ZADANIA

  • Udział w nowatorskiej formie aktywizacji osób bezrobotnych.
  • Terminowa realizacja wyznaczonych celów z nastawieniem na wyniki.
  • Optymalizacja i realizacja zaplanowanych działań.

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe.
  • Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w dziedzinie poradnictwa zawodowego.
  • Umiejętność pracy indywidualnej z ludźmi w trudnej sytuacji życiowej.
  • Umiejętności pracy w zespole oraz determinacji do osiągania wyznaczonych celów.
  • Otwartość na nowe instrumenty i metody pracy.
  • Umiejętności słuchania i wrażliwość na ludzkie problemy.
  • Znajomości lokalnego i regionalnego rynku pracy.
  • Mile widziane doświadczenie w  prowadzeniu szkoleń i rekrutacji.
  • Zapraszamy również kandydatów 50+. Dla nas liczy się doświadczenie życiowe, a nie wiek.

OFERUJEMY

  • Pracę w ciekawym i odpowiedzialnym projekcie .
  • Nowoczesne narzędzia aktywizacji osób  bezrobotnych.
  • Jednomiesięczne szkolenie.
  • Samodzielną pracę we wspierającym się zespole nastawionym na wspólne cele.
  • Atrakcyjne rynkowo wynagrodzenie: stałą pensję + system premiowy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne