Doradca zawodowy w Biurze Karier UAM

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-01-09
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 2019-02-08)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Poznań

    Biuro Karier Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza powstało w lipcu 1997 roku, jako jedno z pierwszych w Polsce. Przez lata działalności Biuro Karier wypracowało własne metody pracy, adaptując ofertę do bieżących potrzeb studentów, pracodawców oraz absolwentów. Nasi pracownicy systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach oraz organizując i prowadząc różnorodne formy szkoleniowe dla studentów.

    wymiar czasu pracy: pełny etat
    data rozpoczęcia pracy: luty 2019

    Zakres obowiązków:

    • prowadzenie szkoleń i prezentacji, przeprowadzanie indywidualnych spotkań doradczych ze studentami i absolwentami, tworzenie opracowań, organizacja dużych wydarzeń, moderowanie strony internetowej, aktualizacja informacji na portalach społecznościowych, analiza rynku pracy, realizacja projektów;
    • bardzo dobra obsługa komputera, znajomość mediów społecznościach, wyszukiwanie informacji, mile widziane umiejętności graficzne i analityczne;

    Oferujemy:

    • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, rozwoju umiejętności, realizacji ciekawych projektów, udziału w interesujących przedsięwzięciach i formach współpracy międzyinstytucjonalnej,
    • ciekawe szkolenia, udział w konferencjach krajowych i międzynarodowych, wizyty studyjne;
    • rozwój kompetencji, m. in. kurs językowy wybranego języka,
    • kartę sportową OK System, legitymację kolejową z ulgą 50%, program wyjazdowy Erasmus;
    • stabilną pracę w bardzo zgranym zespole i przyjaznej atmosferze;

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe (doradztwo zawodowe, psychologia pracy),
    • znajomość języka angielskiego (B2),
    • znajomość lokalnego rynku pracy,
    • bardzo dobra organizacja pracy,
    • dyspozycyjność,
    • wysokie zaangażowanie,
    • umiejętności pracy pod presją czasu i samodzielnego rozwiązywania problemów,
    • skrupulatność,
    • odpowiedzialność i samodzielność.
    • Umiejętność tworzenia programów szkoleniowych.
    • Mile widziana praktyka/ doświadczenie w prowadzeniu zajęć indywidualnych i grupowych, zainteresowanie social media lub grafiką.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego do dnia 30 stycznia 2019 klikając

    Kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami!

    Dokumenty aplikacyjne:

    1. CV z zamieszczoną i podpisaną klauzulą zgody

    Zgodnie z art. 6 ust.1 lit a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz. U. UE L 119/1 z dnia 4 maja 2016r.) wyrażam zgodę na przetwarzania danych osobowych innych niż: imię, (imiona) i nazwisko; imiona rodziców; data urodzenia; miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); wykształcenie; przebieg dotychczasowego zatrudnienia, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej rekrutacji.

    1. list motywacyjny

    Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy

    Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/ 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – ogólne rozporządzenie o ochronie danych (Dz. Urz. UE L 119/1 z 04.05.2016) informuję, że:

    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu z siedzibą: ul. Henryka Wieniawskiego 1, 61 - 712 Poznań.
    2. Administrator danych osobowych wyznaczył Inspektora Ochrony Danych nadzorującego prawidłowość przetwarzania danych osobowych, z którym można skontaktować się za pośrednictwem adresu e-mail: [email protected]
    3. Celem przetwarzania Pani/ Pana danych osobowych jest realizacja procesu rekrutacji na wskazane stanowisko pracy.
    4. Podstawę prawną do przetwarzania Pani/Pana danych osobowych stanowi art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeks Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. (Dz.U. z 1998 r. N21, poz.94 z późn. zm.).
    5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji.
    6. Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, za wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Dostęp do Pani/Pana danych będą posiadać osoby upoważnione przez Administratora do ich przetwarzania w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych.
    7. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz z zastrzeżeniem przepisów prawa, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
    8. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 – 193 Warszawa.
    9. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa, w pozostałym zakresie jest dobrowolne.
    10. W odniesieniu do Pani/ Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosownie do art. 22 RODO.
    bottom
    Zgodnie z art. 6 ust.1 lit a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. U. UE L 119/1 z dnia 4 maja 2016 r.) wyrażam zgodę na przetwarzania danych osobowych innych niż: imię (imiona) i nazwisko; imiona rodziców; data urodzenia; miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); wykształcenie; przebieg dotychczasowego zatrudnienia, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej rekrutacji.
    Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, że:
    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Uniwersytet im. Adama Mickiewicza  w Poznaniu z siedzibą: ul. Henryka Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań.
    Administrator danych osobowych wyznaczył Inspektora Ochrony Danych nadzorującego prawidłowość przetwarzania danych osobowych, z którym można skontaktować się za pośrednictwem adresu e-mail: [email protected]
    Celem przetwarzania Pani/ Pana danych osobowych jest realizacja procesu rekrutacji na wskazane stanowisko pracy.
    Podstawę prawną do przetwarzania Pani/Pana danych osobowych stanowi Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeks Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.).
    Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji.
    Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, za wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Dostęp do Pani/Pana danych będą posiadać osoby upoważnione przez Administratora do ich przetwarzania w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych.
    Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz z zastrzeżeniem przepisów prawa, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
    Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
    Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa, w pozostałym zakresie jest dobrowolne.
    Pani/ Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą poddawane profilowaniu.