Doradca zawodowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Lewartowskiego 17 pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.08.2019
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 15.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    WARSZAWSKA WYŻSZA SZKOŁA INFORMATYKI

    Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki jest uczelnią niepubliczną utworzoną na podstawie decyzji założyciela Uczelni - Instytutu Kształcenia Zawodowego oraz decyzji Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 19 lipca 2000 roku. Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki jest jedyną w Polsce specjalistyczną uczelnią, która prowadzi wyższe studia inżynierskie, magisterskie i podyplomowe wyłącznie na jednym kierunku - informatyka. Poza studiami akademickimi Uczelnia prowadzi w szerokim zakresie otwarte studia informatyczne - wykłady, kursy, szkolenia, warsztaty - dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, dla studentów i absolwentów Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki oraz innych szkół wyższych a także dla wszystkich osób zainteresowanych pogłębieniem swojej wiedzy i kwalifikacji informatycznych, niezależnie od wieku, poziomu wykształcenia oraz stopnia znajomości informatyki.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za przeprowadzenie procesu indywidualnego poradnictwa zawodowego dla studentów kierunku informatyka.

    W szczególności za:

    • inicjowanie, organizowanie i prowadzenie indywidualnych porad zawodowych aktywizujących w zakresie aktywnego poszukiwania pracy zgodnej z wykształceniem i kierunkiem studiów
    • pomoc w przygotowania dokumentów aplikacyjnych kandydatów w odpowiedzi na konkretne oferty pracy
    • przygotowanie studentów do rozmowy kwalifikacyjnej (również formy praktyczne, np. symulacja)
    • udzielanie porad indywidualnych oraz informacji o rynku pracy IT, możliwości podnoszenia kompetencji zawodowych i potwierdzania kwalifikacji
    • przeprowadzanie testów kompetencji społecznych, poznawczych i z zakresu przedsiębiorczości

    Wymagania obowiązkowe:

    • wykształcenie wyższe pierwszego lub drugiego stopnia w rozumieniu przepisów o szkolnictwie wyższym (preferowane wykształcenie wyższe magisterskie na kierunkach: doradztwo zawodowe i coaching, zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, prawo)
    • roczne doświadczenie zawodowe zakresie doradztwa zawodowego w ciągu ostatnich 5 lat poświadczone odpowiednimi dokumentami
    • posiadanie umiejętności trenerskich zdobytych w toku działalności zawodowej
    • wiedza z zakresu przepisów prawa normujących prowadzenie działalności gospodarczej, prawa pracy oraz podstaw ochrony własności intelektualnej
    • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym świadczenie usług poradnictwa zawodowego studentom anglojęzycznym

     Mile widziane:

    • znajomość rynku pracy IT i specyfiki rekrutacji w branży IT
    • doświadczenie w pracy na uczelni wyższej

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę na okres 36 miesięcy z możliwością przedłużenia
    • wynagrodzenie miesięczne 4180 zł brutto
    • możliwość pracy zdalnej w części etatu
    • miłą atmosferę pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Warszawską Wyższą Szkołę Informatyki z siedzibą w Warszawie przy ul. Lewartowskiego 17 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki z siedzibą w Warszawie przy ul. Lewartowskiego 17. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.