Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradcy ds. Ubezpieczeń

Inchcape Motor Polska Sp. z o.o.

  • Swadzim (pow. poznański)

    Swadzim (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy Kandydatów / Kandydatek ambitnych, z entuzjazmem, o silnej motywacji do osiągania sukcesów, energicznych w działaniu, dyspozycyjnych, podzielających nasze wartości, którzy/re pragną wziąć na siebie odpowiedzialność i z zaangażowaniem uczestniczyć w rozwoju naszej firmy w Polsce.

Nasze wymagania

  • Zorientowanie na Klienta oraz nastawienie na realizację celów biznesowych i osiąganie wyników

  • Doświadczenie w obsłudze Klienta

  • Doświadczenie w obsłudze produktów ubezpieczeniowych – mile widziane

  • Udokumentowane wyniki mile widziane

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Możliwość związania swojej kariery ze stabilnym koncernem międzynarodowym o bardzo wysokich standardach

  • Pracę w przyjaznym i prężnie działającym zespole

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do osiąganych wyników

  • Umowę o pracę

  • Szansę na dalszy rozwój zawodowy i podwyższanie kwalifikacji zawodowych

Inchcape Motor Polska oddział międzynarodowego koncernu Inchcape plc, obecny w Polsce od 2004 roku i posiadający 3 odziały: w Warszawie, we Wrocławiu oraz w Poznaniu. Dealer marek BMW, MINI oraz BWM Motorrad. Nagrodzony przez BMW Polska tytułami Najlepszego Dealera roku 2019

Przewiń do profilu firmy

Oczekujemy również

  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej poprzez umiejętne wyznaczanie priorytetów w działaniu

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych, komunikatywności, umiejętności efektywnej pracy w zespole

  • Dokładności i rzetelności w raportowaniu zgodnie z wewnętrznymi standardami obowiązującymi w korporacji

  • Umiejętności sprawnego podejmowania decyzji

  • Umiejętności pracy pod presją czasu i zadań

  • Kreatywności i konsekwencji w działaniu