Oferta pracy

Doradcy Klienta- Dział Rekreacja

Adreams

  • Ełk

    Ełk, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż rowerów, kosiarek, skuterów

  • kompleksowa obsługa Klienta

  • stosowanie się do standardów firmy

Nasze wymagania

  • umiejętność słuchania Klientów i dobór rozwiązań odpowiadających ich potrzebom

  • dążenie do podnoszenia swojej wiedzy i kompetencji

  • doświadczenie w branży oraz znajomość nowoczesnych technologii będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • pensję zawsze na czas i atrakcyjny system premiowy

  • premie świąteczne i konkursy sprzedażowe

  • szansę na awans

  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

  • zniżki na zakup najnowocześniejszego sprzętu w naszych elektromarketach

  • opiekę fundacji „Włącz się”

To miała być dla Rafała praca na wakacje, a został z nami na ponad 20 lat. Zaczynał od skręcania i sprzedaży rowerów, dziś jest dyrektorem. Jeśli więc jesteś „złotą rączką”, a do tego lubisz kontakt z ludźmi, to możesz pójść śladami Rafała.

Pierwszy krok? Zostań Doradcą Klienta.

Adreams

ADREAMS to zespół młodych, pracowitych ludzi, nie bojących się wyzwań. Zajmujemy się szeroko rozumianym doradztwem personalnym.

Dla naszego klienta, lidera branży AGD/IT/RTV w Polsce, poszukujemy pracownika na stanowisko DORADCA KLIENTA.

Przewiń do profilu firmy