Oferta pracy

Doradczyni/Doradca Firmy

Santander Bank Polska

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzać relacjami z klientami należącymi do portfela 0-10 lub 10-40 mln rocznego przychodu

  • sprzedawać i obsługiwać produkty kredytowe w ramach przyznanych uprawnień do rekomendowania decyzji kredytowych oraz podejmowania decyzji kredytowych zgodnych z posiadanym stopniem umiejętności kredytowych

  • realizować zadania sprzedażowe, przy zachowaniu standardów jakości i dochodowości

  • świadczenie wysokiej jakości usług w zakresie operacji bezgotówkowych zgodnie ze standardami Banku

  • identyfikować i pozyskiwać nowych klientów

  • diagnozować potrzeby kredytowe klientów w celu sprzedaży nowych produktów

  • negocjować z klientami warunki udzielenia kredytu

  • przyjmować i kompletować wnioski kredytowe klientów instytucjonalnych oraz ich akceptacja do dalszego rozpatrywania

  • przeprowadzać analizy kredytowe i sporządzać aplikacje kredytowe

  • monitorować kredyty i inne produkty kredytowe

  • rozpatrywać skargi klientów w ramach posiadanych kompetencji

  • prowadzić rachunki klientów i monitorować obrót oraz stan zadłużenia

Nasze wymagania

  • masz wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym lub pokrewnym

  • masz wiedzę z zakresu analizy finansowej przedsiębiorstw

  • posiadasz znajomość prawa bankowego, dewizowego i innych zagadnień prawnych niezbędnych do pracy na tym stanowisku

  • posiadasz dobrą znajomość produktów i procedur bankowych

  • posiadasz umiejętności analizy kredytowej

  • masz doświadczenie w kredytowaniu podmiotów gospodarczych

  • masz umiejętności analitycznego myślenia

  • posiadasz znajomość standardów obsługi klienta, a także technik negocjacji i metod sprzedaży

  • posiadasz umiejętność budowania relacji z klientem

  • posiadasz umiejętność pracy zespołowej

  • masz zaangażowanie w realizację zadań, własnej inicjatywy

  • posiadasz znajomość pakietu MS OFFICE i umiejętności swobodnego posługiwania się nim

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych

  • udział w ciekawych, strategicznych projektach

  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę

  • atrakcyjny system motywacyjny

  • pożyczki na cele mieszkaniowe

  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego

  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”

  • dofinansowanie do „Rajdu Bankowca” - wyjazdu jedynego w swoim rodzaju

  • pracę i możliwość wymiany doświadczeń w międzynarodowym środowisku grupy Santander

  • jesteśmy otwarci na zatrudnienie osób z niepełnosprawnością. Stosujemy najwyższe standardy zarządzania ryzykiem, dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów i świadczonych usług.

  • jesteśmy otwarci na zatrudnienie osób z niepełnosprawnością

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

NA CZYM BĘDZIE POLEGAĆ TWOJA PRACA

Wykonując swoje obowiązki, pomagając innym, wywieramy pozytywny wpływ na otoczenie. Osiągając codzienne sukcesy, stajemy się inspiracją do zmian na lepsze. Jesteśmy bohaterami w swoim miejscu pracy. Osobami zupełnie niezwyczajnymi w tym, co robią.